פשפש מיטה

מאיפה מגיעים פשפשי המיטה ?

קמים באמצע הלילה עם עקיצות? מתגרדים ולא מצליחים להבין למה? ככל הנראה מדובר בפשפשי המיטה. מה זה פשפשי מיטה, מאיפה מגיעים פשפשי המיטה, כיצד ניתן

קרא עוד »

איזו הדברה יעילה נגד קרציות?

קרציות מהוות מטרד לא רק עבור חיות המחמד שלנו כי אם גם עבור בני האדם, עקיצת קרציה גורמת לגירוי, עלולה להעביר מחלות שונות  ובמקרים קיצוניים עלולה להוביל למצב של שיתוק קרציות. מאוד קשה להבחין בנוכחותה של קרציה, לכן מומלץ לבצע הדברת קרציות מידי שנה. 

הדברת קרציות יעילה דורשת שילוב של מספר פעולות: 

  1. חיסול הקרציות הקיימות בחלל הנגוע. 
  2. מניעת החזרתן של קרציות לחלל. 

אם זיהיתם שיש אצלכם קרציות בבית, אתם חייבים לפנות למדביר מקצועי כי מכת קרציות היא משהו שקשה עד בלתי אפשרי להשתלט עליו לבד. 

כדי לבצע את הפעולות העלו ביעילות ראשית עליכם להבין מהיכן קרציות מגיעות, רוב האנשים חושבים שהקרציות מגיעות רק מחיות המחמד שלהם, 

אך האמת היא שהקרציות מוצאות את דרכן אלינו ממקומות שבהם יש עשבים גבוהים, דרך ציפורים ומכרסמים. כדי להיערך נכון להדברת קרציות יש להכין את החלל הנגוע, לפנות פסולת, לגזום את העשבים והשאיר שטח נקי ומוכן שיחשוף את הקרציות ויאפשר חיסול יעיל של הקרציות. 

הדברת קרציות יעילה ומומלצת

הדברה של קרציות בשטח הבית או בחצר מצריכה ידע רב, ישנם חומרי הדברה שקרציות פיתחו אליהם עמידות ולכן לא אמליץ אותם ללקוח. ההדברה היעילה ביותר עבור קרציות היא הדברה באמצעות חומר רעיל המכיל פירטרואיד למבדה סיהלוטרין 9.7%, את ההדברה נבצע בכל המקומות בהן נמצאו קרציות וכן במקומות המסתור האפשריים של הקרציות. במקרים שבהם יש הופעה חוזרת ונשנית של קרציות ובמקרים בהם קשה להיפטר מהן אנו נרסס את כל החלל הנגוע הן בבית והן בחצר עם חומר קוטל קרציות. 

במצבים שבהם יש צורך בטיפול מונע התפתחות קרציות, נפזר חומרים כימיים מווסתי גדילה שלא מאפשרים לקרציות לעבור את מחזור החיים – ביצה וזחל. הפעולה שאנו נבצע בסופו של דבר תהיה הפעולה הנכונה ביותר בהתאם לסוג הבעיה, לחלל ולשאר המאפיינים שניקח בחשבון. יש להקפיד לבצע את ההדברה בהתאם למרחב בו היא מתבצעת ולהקפיד על כל השלבים כדי להבטיח יעילות. 

לאחר פעולות אלה תוכלו להיות בטוחים שהקרציות חוסלו לגמרי ולא יטרידו אתכם שוב. ריסוס בתוך הבית יצריך מכם לאוורר את השטח שהודבר ולפנות את הבית למשך שש שעות שלאחר ההדברה. אם ההדברה בוצעה בגינה יש להימנע ולא לאפשר לחיות המחמד להתרוצץ בדשא לזמן מה .

לסיכום,

הדברת נגד קרציות היא הדברה הדורשת ידע, ניסיון והמון מקצועיות הן במטרה למנוע הופעה חוזרת שלהן והן במטרה לסלק את הקיים. קבוצת פלא מתמחה בביצוע הדברת קרציות כאשר אנו נוקטים בשיטה ייחודית המבטיחה סילוק של 100% מהקרציות. בנוסף, אנו ממליצים על טיפול מקיף עבור חיות המחמד שיש בביתכם כדי למנוע חזרה שלהן. לפרטים ומידע נוסף אודות הדברת קרציות או כל הדברה אחרת, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם בכל שאלה או בקשה.

Call Now Button054-7500467