מדביר עכברים

מדביר עכברים 24 שעות

יש אנשים שחוששים מג‘וקים, יש אנשים שחוששים מטיסות ויש אנשים שסולדים מעכברים. אין ספק כי מדובר באחת הבעיות המוכרות בישראל, בעיה איתה רבים לא מסוגלים

קרא עוד »
מדביר עכברים בחולון

מדביר עכברים בחולון

עכבר בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים זה לא דבר הכי נעים בעולם. אנחנו קמים בבוקר והולכים לישון בידיעה שיש מישהו שממש לא רצוי ומסתובב

קרא עוד »

Поэтапное истребление мух

На первом этапе специалистом проводится обследование на предмет  обнаружения источника. Далее мастер-дезинфектор проводит тщательную  обработку этих мест специальным химическим составом уничтожающим всех  личинок. Дополнительно обработке

קרא עוד »

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה

עולם ההדברות הוא עולם שלם ומשלב מגוון רחב של שיטות ותהליכי הדברה. לכל הדברה יש את המורכבויות שלה ולכן כשאנו צריכים הדברה מסוימת, עלינו קודם כל לוודא כי החברה שתבצע אותה היא אכן מנוסה בסוג ההדברה הספציפי הזה. אחת ההדברות הכי מורכבות היא הדברת פשפש מיטה. שאלה שעולה פעם אחר פעם היא כיצד פשפש המיטה בכלל מגיע אלינו הביתה? אז בשניה שאנחנו נמצאים בתוך חלל נגוע בפשפשי מיטה, לא צריך הרבה כדי שנעביר אותו ממקום למקום. פשפש המיטה נמצא בבגדים שלנו, במגבות, בחפצים האישיים, בכל מקום. מדובר בטפיל שמאוד קשה להיפטר ממנו, ועל כן חייב לפנות הדברת פשפש המיטה!

במה שונה פשפש המיטה מחרקים אחרים?

ובכן, בשונה מחרקים אחרים, טפילים ומזיקים אחרים אותם אנו יכולים לראות כמו ג‘וקים למשל, פשפשי המיטה, ומכאן שמם, נסתרים בתוך המצעים, הסדינים והמזרן ברחבי המיטה. פשפשי המיטה ניזונים מהדם שלנו, ממש כמו יתושים. ברגע שהם מקבלים את מנת הדם שלהם הם מסוגלים להתחבא במשך כמה ימים. פשפשי המיטה פעילים אך ורק בלילה וככל שהם מקבלים יותר מנות דם, כך הם גדלים. נקבה של פשפש מיטה מסוגלת להטיל עד 300 ביצים במהלך חייה כלומר מדובר בקצב התרבות מסחרר.

איך אני אדע שמדובר בפשפשי מיטה? 

אז מאוד קל להבחין בכך, מדובר בגרד שהוא בלתי נסבל משום שבמהלך העקיצה מופרש חומר שמונע מאיתנו להרגיש את העקיצה. ברוק של פשפשי מיטה יש חומרים מאלחשים שגורמים לסוג של גרד נוראי. העקיצות באות במקבצים של 4-8 עקיצות.

איך מבצעים הדברת פשפשי מיטה יעילה?

את הדברת פשפש המיטה חובה לבצע בשלבים אחרת היא לא יעילה. בשלב הראשון על המדביר לקחת שקית גדולה, סוג של בועת איוד בגודל של 2 מטרים ולהכניס לתוכה את כל תכולת הבית. לאחר מכן, מבצעים אטימה של השקית באופן הרמטי ומחדירים פנימה פחמן דו חמצני. החפצים נשארים כמה ימים בתוך השקית. אם לא נבצע את השלב הקריטי הזה, פשפשי המיטה יעברו ממקום למקום וימשיכו להתרבות. בשלב הבא  עם מכונת קיטור בעוצמה גבוהה וביכולת של 160 מעלות עוברים על סדקים וחריצים בכל הבית. לאחר מכן שואבים את הבית. השלב האחרון הוא שלב ההדברה. 

פעולות מנע

  • לפני שאתם מתמקמים בבית מלון בדקו האם יש בו פשפשי מיטה. חפשו סימני צואה או דם בסדינים וליד המיטה. 
  • אל תניחו מזוודות ותיקים פתוחים על הרצפה במקומות זרים. 
  • את הכביסה מהחופשה או הטיול מומלץ לאטום כמו שצריך. 
  • לפני שאתם רוכשים רהיט מיד שניה בדקו אותו.

רוצים לשמוע עוד מידע על הדברת פשפשי מיטה? נעקצתם ואתם לא בטוחים כי מדובר בפשפשי המיטה? אנחנו בקבוצת פלא הדברות מתמחים בביצוע כל סוגי ההדברות ועושים שימוש באמצעים הכי מתקדמים להדברת פשפשי המיטה וחרקים נוספים. צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם מענה מלא לכל שאלה או בקשה.

Call Now Button054-3133338