הדברה מחיר

הדברה מחיר

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים להיות עליהם כל הזמן עם האצבע על הדופק הוא הדברה במרחב הביתי וגם סביב הבית שלנו. אין ספק שתופעה

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית

פרעושים בבית

אין ספק שפרעושים בבית יכולים להוות מטרד רציני עבור דיירי הבית עקב הנזקים שהם גורמים, בעיקר לאנשים בעלי אלרגיות. ישנה סברה כי הפרעושים תוקפים אך

קרא עוד »
הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים

לעיתים בחודשי האביב אנו מתחילים להתגרד ומאשימים את היתושים בתור אלו שאחראים לגירודים ולעקיצות שנתגלו על גופנו. רבים לא יודעים זאת אך בפועל מדובר בעקיצות

קרא עוד »

פרעושים בבית

אין ספק שפרעושים בבית יכולים להוות מטרד רציני עבור דיירי הבית עקב הנזקים שהם גורמים, בעיקר לאנשים בעלי אלרגיות. ישנה סברה כי הפרעושים תוקפים אך ורק בעלי חיים אך בפועל גם בבית שבו אין חיות מחמד יכולה להיות בעיית פרעושים. הפרעושים אמנם במקרים הנפוצים יותר מגיעים אלינו הביתה דרך בעלי החיים על ידי כך שהם קופצים להם על הפרווה ומהווים מטרד עבורם, אך במקרים רבים אחרים נוכל למצוא פרעושים גם בבית ללא בעלי חיים או חיות מחמד. 

למשל, הפרעושים יכולים להימצא בגינה של בית פרטי או גינה של בית משותף שאינה מטופלת כראוי וכך בקלות נוכל למצוא את עצמנו עם בעיית פרעושים בבית שלנו. הפרעושים עוקצים בעיקר בעלי חיים אך בהיעדר בעלי חיים הם יעקצו גם בני אדם בעיקר באיזור הבטן ובאיזור הרגליים. בכדי לזהות אם מדובר בעקיצות של פרעושים ולא בעקיצות של יתושים יש לחפש על המזרון או על המצעים של המיטה סימני דם קטנים כאשר במידה ואין סימנים ככל הנראה מדובר ביתושים. העקיצות של הפרעושים אינן מסוכנות לנו בני האדם והן בעיקר מגרדות בעוד שבמקרים קיצוניים כאשר האדם הנעקץ אלרגי לפרעושים עלולת להתפתח דלקות או גירויים באיזור העקיצה. 

כיצד ניתן להיפטר מפרעושים בבית?

ישנם מספר שיטות להיפטר מפרעושים בבית כאשר ניתן לעשות מספר דברים גם לפני שמזמינים מדביר מקצועי המתמחה בהדברת פרעושים. היות והפרעושים נמשכים לחום ניתן להציב במרכז צלחת עם שמן ובמרכזה נר דולק. הפרעושים ימשכו אל הנר ויתקעו בצלחת השמן אך הפתרון הזה יעיל אך ורק במידה ולא מדובר בתופעה נרחבת של פרעושים בבית. בנוסף, מומלץ לבצע שאיבה יסודית של כל הבית עם שואב ביתי בדגש על שטיחים, ספות וכמובן בפינות הבית. במידה ואתם סובלים ממכת פרעושים מומלץ להזמין מדביר שיבצע הדברה נגד פרעושים בבית שלכם כאשר על ההדברה להיות יסודית מאוד בכל חלקי הבית ולכלול גם את השטיחים והספות. 

למה עלינו לשים לב בהדברת פרעושים?

כאשר מבצעים הדברה של פרעושים במרחב הביתי עלינו לשים דגש על מספר דברים כאשר קודם כל עלינו לוודא כי למדביר יש רשיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. 

שנית עלינו לראות כי הוא מדביר בעזרת מגוון חומרים נגד פרעושים שיחסלו גם את הפרעושים הבוגרים וגם את הפרעושים שעדיין לא בקעו מן הגולם שלהם, שכן מדובר בשני חומרי הדברה שונים שיכולים לתת לנו פתרון אל מול בעיית הפרעושים שלנו לטווח הארוך. 


אנחנו בקבוצת פ.ל.א. הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברות וביניהם גם בהדברת פרעושים בבית. אנו יודעים בדיוק כיצד להתמודד עם בעיית הפרעושים ולהדביר אותם בצורה שתיתן לכם בית נקי מפרעושים ושקט נפשי לזמן רב. לפרטים נוספים אודות הדברת פרעושים והדברות נוספות צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

Call Now Button054-313-3338