הדברה מחיר

הדברה מחיר

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים להיות עליהם כל הזמן עם האצבע על הדופק הוא הדברה במרחב הביתי וגם סביב הבית שלנו. אין ספק שתופעה

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית

פרעושים בבית

אין ספק שפרעושים בבית יכולים להוות מטרד רציני עבור דיירי הבית עקב הנזקים שהם גורמים, בעיקר לאנשים בעלי אלרגיות. ישנה סברה כי הפרעושים תוקפים אך

קרא עוד »
הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים

לעיתים בחודשי האביב אנו מתחילים להתגרד ומאשימים את היתושים בתור אלו שאחראים לגירודים ולעקיצות שנתגלו על גופנו. רבים לא יודעים זאת אך בפועל מדובר בעקיצות

קרא עוד »

הדברת כיני יונים

לעיתים בחודשי האביב אנו מתחילים להתגרד ומאשימים את היתושים בתור אלו שאחראים לגירודים ולעקיצות שנתגלו על גופנו. רבים לא יודעים זאת אך בפועל מדובר בעקיצות של כיני יונים וכתוצאה מכך מתעורר בצורך לבצע הדברת כיני יונים בבית שלנו. כיני היונים כשמם כן הם והן טפיל שנדבק בעיקר לבעלי חיים ויכול לגרום לו לסכנה של מחלות רבות. עבורנו, בני האדם, כיני יונים לא יגרמו לנזק כלל פרט לעקיצה מגרדת מאוד, יותר מזו של היתוש, אך במידה ויש לכם חיות מחמד בבית הן יכולות להוות סכנה עבורם. 

הגודל שלהן נע בין מ״מ אחד לס״מ אחד והן מצויות בעיקר בסביבת יונים בחודשי האביב בין מאי ליולי. הסיבה לעקיצות של כיני יונים בקרב בני האדם היא כתוצאה מכך שבדרך כלל הגוזלים של היונים עזבו את הקן והן מחפשות מקור דם חדש עד שימצאו קן יונים חדש או חיה אחרת להיטפל אליה. 

כיצד מבוצעת הדברת כיני יונים?

בראש ובראשונה ברגע שאנו חושדים שיש לנו עקיצות של כיני יונים עלינו לקרוא למדביר בהקדם האפשרי. אותו מדביר בתור פעולה ראשונה יאתר את כיני היונים וידאג לסלק אותם על מנת שהבעיה של הכינים לא תחמיר. לאחר מכן יש לבצע מגוון פעולות של הרחקת יונים על מנת שהיונים לא יחזרו לקבוע את הקן שלהם באותה נקודה ויחזירו עימם גם את הכינים שאותם הביאו קודם לכן. את הרחקת היונים ניתן לבצע באמצעות מגוון רב של שיטות ירוקות כמו למשל התקנת דוקרנים שמונעת מן היונים להתיישב באותם מקומות בהם רצו לקבוע את הקן שלהם, באמצעות רשתות שחוסמות כניסה של היונים למקומות וסאונד רציף שדואג להרחיק את היונים מן המקום. 

לאחר ביצוע פעולות הרחקת הקן ווידוא שהיונים לא יוכלו לחזור אל הקן אנו נדאג לבצע את פעולות ההדברה בבית שלנו נגד הכינים. 

לשם כך עומדות לרשותנו שתי אופציות כאשר האופציה הראשונה היא הדברה באמצעות חומרי ריסוס נגד אותן כינים וקבלת הדרכה מהמדביר כיצד לוודא שהכינים לא יחזרו. אופציה שנייה שעומדת לרשותנו היא טיפול באמצעים טבעיים שידאגו להרחיק את כיני היונים. בין אותם אמצעים ניתן למצוא חומרים מפתיעים כמו מי פה, חומץ או שמנים כאלה ואחרים כאשר כל חומר צריך להיות מיושם בצורה שונה ועל כך תקבלו הדרכה מהמדביר שלכם. 

אנחנו בקבוצת פלא מתמחים במגוון רב של הדברות בין היתר גם הדברת כיני יונים. אין ספק שזהו מזיק שלא נעים לפגוש כלל במרחב הביתי ואנחנו בקבוצת פלא נעשה הכל על מנת שלא תסבלו מההשלכות של הימצאותו בבית שלכם כמו למשל העקיצות של אותם כינים. אנו נדאג להדביר את הכינים בבית שלכם באמצעות מגוון כלים בהם אנו משתמים לביצוע ההדברות שלנו.

Call Now Button054-313-3338