הדברת מכרסמים

אנשים רבים נרתעים ממכרסמים כמו עכברים וחולדות. לא רק שאלו גורמים לנו לסוג של פחד או חרדה, הם גם מביאים איתם המון סוגים של מחלות ויכולים לגרום לזיהומים.

למעשה, השתן והצואה שלהם יכולים לגרום למחלות כמו מחלת מעיים, סלמונלה, עכברת, הנטאוירוס ועוד. המכרסמים פעילים לאורך כל ימות השנה אך בעיקר לקראת האביב.

בעוד העכברים לא נחשבים לחיה מאוד מסוכנת, החולדות מסוכנות הרבה יותר משום שהם מסוגלות לנשוך אותנו בני האדם בזמן שאנו ישנים מה שמחייב קבלת זריקה המכונה זריקת טטנוס

מכרסמים נחשבים לבעלי חיים קטנים ומשתייכים למשפחת היונקים.

יש להם שתי שיניים חדות בלסת העליונה ועוד שתי שיניים בתחתונה מה שהופך את הכרסום שלהם ליעיל במיוחד

חברת פלא הדברותמתמחה בהדברת מכרסמים ומעניקה לקהל לקוחותיה שירותי הדברה נגד מכרסמים מכל הסוגים. אנו מבצעים את ההדברה לאחר שסרקנו את השטח באופן יסודי ומקצועי.

אנו מתאימים את ההדברה על פי סוג המכרסם והמיקום שלו. כל הדברה מציעה פתרון אחר. עבודה של מדביר מכרסמים כוללת בין השאר הדברה נגד עכברים או חולדות, הדברה נגד חפרפרות ושאר סוגי מכרסמים

הדברת מכרסמים
הדברת נגד מכרסמים

הדברת מכרסמים – נעים להכיר

כאמור, הדברת מכרסמים נעשית בהתאם לסוג המכרסם. כשמדובר בחולדות למשל, הקינון העיקרי שלהן הוא במערכת הביוב ובאזורים בהם יש אשפה כאשר מעברי הגישה הם צינורות אינסטלציה וחשמל ולכן הדברת חולדות כל כך הכרחית.

כדי שנוכל להימנע מקינון של חולדות, לרוב יש להציב רעל חולדות באזורים שבהם אין ילדים קטנים או חיות מחמד.

בנוסף, במקביל נהוג לבצע הדברת חולדות וריסוס בכל השטחים ההיקפיים ובמידת הצורך מומלץ גם לשלב מלכודות נגד חולדות כדי ללכוד את אלה שמסתובבות ולמנוע כניסה של חדשות.

מכרסם נוסף ונפוץ מאוד בישראל הלא הוא העכבר. מדובר בחיה הססנית ופחדנית עד מאוד. העכברים מקננים בכל מקום שבו הם יכולים לאתר מזון

הם נפוצים בעיקר בשטחים עירוניים ומה שגורם להם להופיע הוא הזבל אותו אנו מייצרים. הסיבה שאנו מזמינים מומחה להדברת עכברים קשורה לנזקים שהן גורמים ולעובדה שהם מתרבים מאוד מהר.

הם מייצרים חיידקים וזיהומים רבים. תהליך הדברה נגד עכברים נעשה בדומה להדברת חולדות בשילוב של חומר רעיל, מלכודות וריסוס. במקרים מסוימים ניתן לשלב הדברה מיקרוקפסולרית

הדברת מכרסמים עם ”פלא הדברות“ – לשטח נקי ממכרסמים

  • הדברת מכרסמים מכל הסוגים 
  • שירות בפריסה ארצית בכל אזורי הארץ
  • מחירים הוגנים 
  • אחריות על כל הדברה
  • מגוון סוגי הדברה בהתאמה אישית
  • ניתן לבצע הרחקת מכרסמים באותו יום במקרים דחופים
  • חזרה מהירה לנכס 
  • שימוש בחומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה
  • מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
 

סובלים מעכברים, חולדות או מכרסמים אחרים? נמצאים לפני כניסה לבית חדש? כדאי לבצע הדברת מכרסמים מוקדם ככל האפשר.

לפרטים נוספים אודות הדברת מכרסמים וייעוץ חינם, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מלא על כל השאלות.

לכידת עכברים
Call Now Button054-7500467