מדביר עכברים

מדביר עכברים 24 שעות

יש אנשים שחוששים מג‘וקים, יש אנשים שחוששים מטיסות ויש אנשים שסולדים מעכברים. אין ספק כי מדובר באחת הבעיות המוכרות בישראל, בעיה איתה רבים לא מסוגלים

קרא עוד »
מדביר עכברים בחולון

מדביר עכברים בחולון

עכבר בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים זה לא דבר הכי נעים בעולם. אנחנו קמים בבוקר והולכים לישון בידיעה שיש מישהו שממש לא רצוי ומסתובב

קרא עוד »

Поэтапное истребление мух

На первом этапе специалистом проводится обследование на предмет  обнаружения источника. Далее мастер-дезинфектор проводит тщательную  обработку этих мест специальным химическим составом уничтожающим всех  личинок. Дополнительно обработке

קרא עוד »

מדביר עכברים 24 שעות

יש אנשים שחוששים מג‘וקים, יש אנשים שחוששים מטיסות ויש אנשים שסולדים מעכברים. אין ספק כי מדובר באחת הבעיות המוכרות בישראל, בעיה איתה רבים לא מסוגלים להתמודד בכלל ולכן זקוקים לאיש מקצוע באופן מיידי – מדביר עכברים 24 שעות. חשוב להבין כי עכברים הם חיה די חכמה. הם עושים את אותו מסלול בדיוק בכל לילה ובסך הכל, כל מה שהם רוצים זה אוכל. אם תשנו מיקום של דברים או תתחילו לנקות, סביר להניח שיהיה מאוד קשה לתפוס את העכבר שהגיע לביקור, משום שהוא יבחין כמעט מיד בשינוי ויבחר להסתתר עד שירגיש שוב בטוח לצאת.

חושדים שיש לכם עכבר בבית? מה לעשות?

ובכן, אם אתם מאוד חוששים ולא מסוגלים לתפקד בעקבות הימצאותו של העכבר, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות זה לפנות למדביר. זה נכון שיש מדבירים שעובדים 24 שעות ביממה, אבל בעיקרון לא יקרה שום דבר אם תחכו עד הבוקר. אם אתם כן מסוגלים להסתובב בבית שלכם ורוצים להבין מאיפה העכבר מגיע, שווה לנסות לחפש סימנים. אלו יכולים להיות סימנים של כרסום, אלו יכולים להיות סימני צואה שהעכבר משאיר וברגע שתמצאו אותם, זה חשוב לזכור משום שאת המידע הזה צריך להעביר למדביר. זהו מידע שיעזור לו בתהליך הצבת המלכודות והלכידה של העכבר. 

איך אני אדע אם זו חולדה או עכבר?

ובכן, אם לא נתקלתם במכרסם ממש וראיתם אותו בעיניים שלכם, אין ממש דרך לדעת, רק דרך הסימנים. הצואה של העכבר קטנה משמעותית מהצואה של החולדה וגם סימני הכרסום של העכבר, פחות אגרסיביים. בעוד חולדה מכרסמת לא רק אריזות של מזון אלא גם צנרת, קירות וכל מה שניצב בדרכה, העכבר לא. בכל אופן, לא משנה אם זו חולדה או עכבר, מדביר הכרחי וזאת משום שאם אתם לא מסוגלים להתמודד עם הסיטואציה, להציב את המלכודות בעצמכם ולנסות לגרש או לתפוס את המכרסם, שני הסוגים יכולים לגרום לנזקים של ממש. אם מתייחסים לחולדה מדובר הן על נזקים ברכוש והן על נזקים פיזיים בריאותיים ואם אל העכבר, בעיקר נזקים במזון והעברת מחלות וזיהומים מסוגים שונים. 

איך בוחרים מדביר או לוכד עכברים?

כדאי לשים דגש על שילוב בין ידע, ניסיון ומקצועיות בתחום. אם אתם יכולים לקבל המלצה, מה טוב ואם לא שווה לדבר עם המדביר ולשאול שאלות מקצועיות לפני שמזמינים אותו.


זקוקים למדביר עכברים הפועל 24 שעות? קבוצת פלא היא בין חברות ההדברה המובילות בישראל עם ניסיון של שנים בתחום ההדברות. נשמח להגיע לביתכם, לבחון את המסלול שהעכבר עושה, להתאים את סוג המלכודות הרלוונטי ולסייע לכם בתהליך לכידת העכבר. אנו פועלים בפריסה ארצית, 24 שעות ביממה וכל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנו כבר נחזור אליכם במהרה.

Call Now Button054-3133338