מדביר עכברים

מדביר עכברים 24 שעות

יש אנשים שחוששים מג‘וקים, יש אנשים שחוששים מטיסות ויש אנשים שסולדים מעכברים. אין ספק כי מדובר באחת הבעיות המוכרות בישראל, בעיה איתה רבים לא מסוגלים

קרא עוד »
מדביר עכברים בחולון

מדביר עכברים בחולון

עכבר בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים זה לא דבר הכי נעים בעולם. אנחנו קמים בבוקר והולכים לישון בידיעה שיש מישהו שממש לא רצוי ומסתובב

קרא עוד »

Поэтапное истребление мух

На первом этапе специалистом проводится обследование на предмет  обнаружения источника. Далее мастер-дезинфектор проводит тщательную  обработку этих мест специальным химическим составом уничтожающим всех  личинок. Дополнительно обработке

קרא עוד »

מדביר עכברים בחולון

עכבר בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים זה לא דבר הכי נעים בעולם. אנחנו קמים בבוקר והולכים לישון בידיעה שיש מישהו שממש לא רצוי ומסתובב לנו בבית, מנסה לאכול לנו מהאריזות שנמצאות בתוך המזווה, מה גם שהוא יכול להביא איתו המון סוגים של מחלות וזיהומים. בקיצור, ברגע שיש לנו בבית עכבר, הדבר הראשון שאנחנו רוצים זה לסלק אותו וכמה שיותר מהר. אם גם אתם מחפשים מדביר עכברים בחולון, הגעתם למקום הנכון. 

אז מה עושים אם יודעים שיש עכבר בבית?

בעיקרון, מאוד קשה לתפוס עכבר וזאת משום שמדובר בחיה שהיא מאוד אבל מאוד חכמה. העכבר מייצר לעצמו מסלול קבוע בכל לילה וכאשר הוא מרגיש בטוח הוא יוצא לעבר חיפוש אחר המזון. עכברים יכולים לכרסם אריזות של אוכל יבש, הם יחשפו חטיפים כמו במבה או שוקולד ובגדול, הסיבה שהם מגיעים מלכתחילה לאזור היא כדי לחפש אוכל.

לכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא קודם כל לנסות לחפש סימנים של העכבר. אלו יכולים להיות סימני צואה, שנראים ממש כמו גרגירי אורז קטנים, אלו יכולים להיות סימנים של כרסום על גבי האריזות והעיקר הוא שתדעו לאן הוא מגיע. בדרך כלל עכברים מגיעים מהאזור של מתחת לכיור במטבח, כי יש להם גישה לצנרת מבחוץ ועוברים דרך המקרר, הם מנסים את דרכם אל תוך מגירות וארונות שיש בהם מזון. אחרי שהבנתם לאן העכבר מגיע, יש שתי אפשרויות. 

  1. לנסות לפזר מלכודות בעצמכם – יש מלכודות מכל מיני סוגים כמו מלכודות דבק או כלוב שניתן להציב בכל מיני אזורים שאתם חושדים ששם העכבר היה. תוכלו להניח בתוך המלכודות במבה או מלפפון או נקניק. יש גם מלכודות שמגיעות בריח של חמאת בוטנים אליה עכברים נמשכים מאוד. הבעיה עם השיטה הזו היא שסביר להניח שהעכבר יחיה כאשר הוא יתפס, אז תעשו את החשבון שלכם לבד. 
  2. לקרוא למדביר – המדביר יגיע לביתכם, ינסה לשאוב מכם מידע לגבי המיקום של העכבר בלילות ולהציב מלכודות. ברגע שהוא יילכד, המדביר יחזור ויקח את העכבר וישחרר אותו במקום רחוק מאוד. יש אמצעים יותר אכזריים שכוללים מלכודות קפיץ והן מסוכנות ורק מדביר מקצועי יכול להשתמש בהן. 


מחפשים מדביר עכברים בחולון? הגעתם בדיוק למקום הנכון! קבוצת פלא הדברות מתמחה בביצוע כל סוגי ההדברות לרבות הדברות ולכידת עכברים ומכרסמים, הדברת ג‘וקים, הדברת נמלים, הדברת יתושים או זבובים ועוד. אנו עושים שימוש באמצעי ההדברה המתקדמים ביותר, כל החומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד ההגנה לאיכות הסביבה. שילוב בין ידע שנרכש לאורך השנים, ניסיון רב, מקצועיות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום מאפשרים לנו לתת מענה מדויק לצורך ולבצע כל הדברה ביעילות מירבית.

לפרטים ומידע נוסף ותיאום מדביר בהתאם לזמנים הרלוונטיים לכם, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור. 

Call Now Button054-3133338