לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של קבוצת פלא הדברות – בין חברות ההדברה המובילות בישראל. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שחשוב וכדאי לדעת על לכידת עכברים. 

זה רק עכבר קודם כל הירגעו

דמיינו לעצמכם שאתם קמים בבוקר ופתאום אתם מגלים שבאחת המגירות או במזווה יש סימני כרסום של שוקולד, חטיפים, מוצרי מזון ואפילו סימנים של צואה. אז נכון. כנראה שזה אומר שמישהו אצלכם בבית הגיע לבקר והוא משוטט בזמנים שאתם ישנים. זה גם נכון שעכברים מביאים מחלות, אבל עדיין קודם כל לחץ לא יעזור ולכן חשוב להירגע ולפעול בהיגיון. אם אכן יש סימני כרסום וסימנים של צואה ואתם די בטוחים שיש אצלכם עכבר יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות.

  1. נסו ללכוד את העכבר בשיטת ”עשה זאת בעצמך“ – אם אין בכם את הפחד שיש לחלק די גדול מהאנשים, מה שתוכלו לנסות לעשות הוא לרכוש בטמבוריה הקרובה לביתכם או בחנות ”עשה זאת בעצמך“ מלכודות דבק לתפיסת עכברים. מלכודות אלה אינן מכילות רעלים ואינן מסוכנות, לכן הן מתאימות לכל בית או דירה, גם כאלה שיש בהם תינוקות או ילדים. לפני שאתם הולכים לישון, הניחו על גבי המדבקות קבנוס, מלפפון או במבה. אלו הם המאכלים שעכברים אוהבים. זהו, אם יהיה לכם מזל עד הבוקר העכבר ייתפס והמשימה הושלמה. יש גם מלכודות כלוב ומלכודות קפיץ שלא נמכרות בכל מקום. מלכודות הכלוב יותר הומניות משום שהן משאירות את העכבר חי והקפיץ, מחסלות אותו בין רגע וממש לא מומלץ לגעת או לנסות אותן לבד. 
  2. הזמינו מדביר עכברים – האופציה השניה ואולי היעילה יותר, היא לקרוא למדביר. לא כל מדביר מומחה בלכידת עכברים ולכן זה משהו ששווה לבדוק לפני שאתם בוחרים מדביר או חברת הדברה. 

מה יעשה המדביר?

המדביר יגיע לביתכם וינסה להתחקות אחרי הצעדים של העכבר. בנוסף, ניתן לבודד אותו במידה ואתם יודעים שהוא אכן נמצא בחדר אחד. יש מדבירים שנוקטים בשיטה של לנסות להבריח את העכבר על ידי סגירת כל דלתות החדרים ופתיחת הדלת הראשית. לפעמים זה עובד. אם זה לא עבד, המדביר יפזר מלכודות, עם או בלי רעל עכברים ותוך זמן קצר העכבר ייתפס או יברח. זה הזמן לסגור את כל החורים שיש באזור המטבח בעיקר, וכך למנוע מעכברים נוספים להיכנס אליכם הביתה. 

זקוקים לשירות לכידת עכברים? אבודים ולא יודעים מה לעשות? נשמח להעניק לכם שירות ולענות לכם על כל השאלות, לשלוח אליכם מומחה ללכידת עכברים ברעננה ולתת לכם שקט נפש אחת ולתמיד. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לעזור! 

Call Now Button054-7500467