לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד כזה הוא נמוך וזאת משום שעכברים פוחדים מאיתנו בני האדם. בדרך כלל, הם יוצאים רק מאוחר בלילה, שחשוך ושקט מאוד. העכברים מסוגלים לעבור בחורים ופתחים של 1.5 ס“מ. הם בנויים ללא חוליות ולכן הם יכולים לעבור בכל מקום בקלות רבה. לעכברים יש חושים מאוד חדים, הם חכמים ובעלי יכולת תנועה מהירה במיוחד. 

אם תשאלו לוכד עכברים כיצד מתבצעת לכידת העכבר, לוכד מקצועי יסביר לכם שיש כל מיני שיטות ללכוד עכברים ולא רק שיטה אחת. ניתן לחלק את השיטות לשני סוגים עיקריים: שיטות לכידה המחסלות או העכבר ולכן קטלניות ושיטות יותר הומניות. 

לכידת עכבר מאיפה מתחילים?

תהליך לכידת העכבר מתחיל בתשאול של הלוכד במטרה שיוכל ללמוד את השטח ואת המסלול שהעבר עושה אצלכם בבית. ניתן ללמוד זאת בהתאם לגללים שהוא משאיר במרחב. בדרך כלל עכבר מגיע לאזורים שיש בהם אוכל ולכן המטבח, המזווה ואזורים בהם יש אוכל חשוף, הם המקומות הראשונים בהם נהוג לחפש את הגללים. לאחר מכן מטרתו של הלוכד היא לגרום לעכבר לצאת מהמסתור שלו או להמתין בסבלנות שהוא יחזור לבית. הלוכד יפזר מלכודות מסוגים שונים בהתאם לידע, לניסיון ולשיטות הלכידה בהם הוא דוגל. 

פתרונות וטיפים ללכידת עכברים

  • אם נתקלתם בעכבר בחדר מסוים, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לסגור את העכבר באותו חלל.
  • סגרו חלונות ודלתות.
  • נסו לבודד את העכבר במקום ספציפי אחד כדי ללכוד אותו. 
  • זכרו! הניסיון ללכוד את העכבר בעצמכם מעלה את הסיכון לחלות במחלות וזיהומים. העכבר הוא מכרסם מאוד זריז ולכן הסיכוי שתתפסו אותה שואף לאפס. 
  • לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים, תוכלו לנסות מלכודות דבק אותן מוכרים בחנויות של ”עשה זאת בעצמך“, להניח גבינה או מלפפון ולקוות לטוב. 

מחיר ללכידת עכבר כמה זה עולה?

המחיר ללכידת עכבר משתנה ותלוי במגוון מאפיינים כמו מתי קראתם ללוכד, כמה פעמים הוא ביקר אצלכם, מה שיטת העבודה שלו וכדומה. המחיר נע בין כמה מאות שקלים בודדים ויכול להגיע ל-1,500 ש“ח. 


מחפשים לוכד עכברים?

עם פ.ל.א הדברות אתם מסודרים. מומחה מטעם החברה שלנו יגיע ישירות לביתכם או בית העסק שלכם, במטרה להתחקות אחר צעדי העכבר על פי הסימנים שהוא השאיר. על פי זה הוא יתאים את סוג ההדברה או במקרה הזה המלכודת ותוך יום או כמה ימים בלבד, העכבר יילכד. שילוב בין ידע, ניסיון, מקצועיות ושימוש באמצעי הלכידה המתקדמים ביותר נבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. לפרטים ומידע נוסף על לכידת עכברים צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

Call Now Button054-7500467