לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק והשניה היא באמצעות תיבות האכלה. כאשר יש מעט עכברים בבית, השיטה הראשונה היא המומלצת, אך אם יש כמות יותר גדולה ומסתובבים בבית כמה עכברים, עדיף לבחור בשיטה השניה. בשורות הבאות נציג בפניכם כיצד מתבצעת הדברת עכברים והאם ניתן לפתור את הבעיה בלי בעל מקצוע. 

סימנים המעידים על הימצאותו של עכבר בביתנו

לפני שאתם מזמינים מדביר או מפזרים בכל הבית שלכם מלכודות, חשוב לבדוק שבאמת יש עכבר בבית. כמובן שאם כבר יש סימנים, תוכלו להזמין מדביר באופן מיידי או לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. אם אתם לא בטוחים מה שאתם יכולים לעשות בשלב הראשון, הוא להניח במיקום בולט במרכז החדר במבה או חתיכה של נקניק ולהשאיר את זה ללילה. אם בבוקר אתם רואים שאותה חתיכה נעלמה או זזה ממקומה, כנראה שיש בבית שלכם עכבר. דבר נוסף שמעיד על הימצאותו של עכבר בבית הוא סימנים של גללים. הסימנים בדרך כלל מופיעים במטבח או בארונות כמו המזווה למשל. זו בדיוק ההזדמנות לבשר לכם שעכבר הוא מכרסם מסוכן לבני אדם וזאת משום שהוא מעביר מחלות מסוגים שונים. 

עכבר או חולדה? איך יודעים מה ההבדל?

תהליך ההדברה של עכברים שונה לגמרי מתהליך הדברה של חולדות ולכן חשוב להבין מי הגיע לבקר אצלכם בבית. חולדות נמצאות בביוב ולכן שעושים הדברה, היא חייבת להיות משולבת גם בצנרת. אז יש כמה הבדלים מהותיים בין השניים. האחד הוא הגודל. עכבר הוא בגודל של בערך 4 ס“מ וחולדה כמעט כפול. הבדל נוסף בא לידי ביטוי בגללים. לעכבר יש גללים בצורה של גרגר אורז בצבע שחור. הגללים של החולדה גדולים יותר. בנוסף, אם אתם שמים לב לכרסומים גדולים במזון, בירקות, בקופסאות, כנראה שמדובר בחולדה. העכבר הוא קטן ולכן הכרסומים של מאוד קטנים. 

האם לבצע את ההדברה לבד?

אפשר בהחלט לנסות לפזר מלכודות שנמכרות בחנויות ”עשה זאת בעצמך“. יש מלכודות קפיץ שמחסלות את החיה לחלוטין ויש מלכודות דבק שלא תמיד תופסות. בכל מקרה, יש להניח במקום המיועד נקניק, במבה או מלפפון ולקוות לטוב. במידה ולא הצלחתם ללכוד את העכבר תוך זמן קצר, מומלץ לפנות למדביר מקצועי. 


מחפשים חברה מקצועית לביצוע הדברת עכברים?

קבוצת פלא הדברות בעלת ניסיון רב שנים בביצוע כל סוגי ההדברות לרבות הדברות מכרסמים, הדברות מזיקים, הדברות נגד ג‘וקים, נמלים ועוד. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל והגון ללא פשרות. לאחר שיישלח מומחה לביתכם ויתחקה אחר סימני העכבר יוכל לקבוע תכנית עבודה וליישם שיטות שונות ללכידתו. לפרטים ומידע נוסף אודות הדברת עכברים, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה.

Call Now Button054-7500467