מדביר עכברים

מדביר עכברים 24 שעות

יש אנשים שחוששים מג‘וקים, יש אנשים שחוששים מטיסות ויש אנשים שסולדים מעכברים. אין ספק כי מדובר באחת הבעיות המוכרות בישראל, בעיה איתה רבים לא מסוגלים

קרא עוד »
מדביר עכברים בחולון

מדביר עכברים בחולון

עכבר בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים זה לא דבר הכי נעים בעולם. אנחנו קמים בבוקר והולכים לישון בידיעה שיש מישהו שממש לא רצוי ומסתובב

קרא עוד »

Поэтапное истребление мух

На первом этапе специалистом проводится обследование на предмет  обнаружения источника. Далее мастер-дезинфектор проводит тщательную  обработку этих мест специальным химическим составом уничтожающим всех  личинок. Дополнительно обработке

קרא עוד »

כמה זמן צריך לשהות מחוץ לבית ביום ההדברה?

מתכננים להזמין שירות הדברה בקרוב אך לא יודעים כיצד להיערך וכמה זמן תצטרכו לשהות מחוץ לבית לאחר ההדברה? במאמר הבא אביא לפניכם את כל הדברים שחשוב לדעת לפני ביצוע הדברה בביתכם.

הדברה של מזיקים שונים מחייבת שימוש בחומרים חזקים מאוד ולפעמים גם חומרים כימיים מסוכנים שתפקידם להרחיק לתקופה ממושכת את כל סוגי המזיקים. לאחר שעבודת ההדברה מסתיימת והמדביר עוזב את ביתכם לא תוכלו להיכנס מיד לבית מאחר ועדיין קיים ריכוז גבוהה של חומר הדברה באוויר ועל המשטחים השונים בכל חלקי הבית. התשובה לשאלה כמה זמן צריך לשהות מחוץ לבית ביום ההדברה משתנה לפי סוג ההדברה שהייתם זקוקים: הדברה של קרציות ופרעושים – יש להימנע מכניסה לבית במשך 4-5 שעות. במצב של הדברת ג'וקים ונמלים יש להימנע מכניסה לבית במשך 2-3 שעות.

אך ישנם מאפיינים נוספים שיש לקחת בחשבון לפני שקובעים כמה זמן עליכם לשהות מחוץ לבית לאחר הדברה כמו גודל הבית ומידת האוורור שלו.

לכן יש להישמע להוראותיו של המדביר המקצועי שיספק לכם תשובה מדויקת בהתחשב בכל המאפיינים השונים ויבטיח את השמירה על בריאותכם.

הוראות בטיחות לאחר הדברה

אם בבית שעבר הדברה מתגוררים ילדים, נשים בהריון, קשישים, אנשים עם בעיות בריאותיות בדרכי הנשימה וחיות מחמד רצוי להישאר מחוץ לבית פרק זמן ארוך יותר ולנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים. לפני ביצוע ההדברה אנו נפרט לכם את המידע על כמה זמן האנשים שציינתי צריכים לשהות מחוץ לבית ואילו צעדים אתם יכולים לבצע על מנת להבטיח את בטיחותם . כדי שחומרי ההדברה נגד נמלים, ג'וקים, פשפשים ועוד יתנדפו במהירות יש לאפשר זרימה חופשית של אוויר לבית ולכן לא מומלץ לבצע הדברה מקצועית בחורף ובימים גשומים מומלץ להזמין שירות הדברה בימים נעימים שבהם ניתן לאוורר את הבית בלי שום בעיה וכך גם תבטיחו לעצמכם חזרה מהירה לבית ולשגרה מבלי להתעכב הרבה זמן עד שהבית יתאוורר. דבר נוסף שחשוב לבצע והוא לא לאפשר לילדים ללכת יחפים ולזחול על הרצפה שעברה הדברה עד שאתם שוטפים אותה ביסודיות.

איך בוחרים חברת הדברה

בהיותכם בוחרים חברת הדברה עליכם לקחת בחשבון קריטריונים כמו זמינות, מקצועיות, רישיון מדביר, מחיר הוגן, עמידה בלוחות זמנים והקפדה על כל כללי הבטיחות בזמן ביצוע ההדברה. 

זקוקים לחברת הדברה מקצועית,שעושה את העבודה ביעילות ללא כל פשרות מא’ ועד ת’? לקבוצת פלא צוות סופר מקצועי ומנוסה בכל סוגי ההדברות. אנו מבצעים הדברה כימית, ביולוגית, אורגנית ומתאימים את סוג הההדברה ואת השירות לצרכים שלכם באופן מלא ומדויק. 

כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 054-7500467 ואנחנו נענה לכם על כל שאלה.

Call Now Button054-3133338