פשפש מיטה

מאיפה מגיעים פשפשי המיטה ?

קמים באמצע הלילה עם עקיצות? מתגרדים ולא מצליחים להבין למה? ככל הנראה מדובר בפשפשי המיטה. מה זה פשפשי מיטה, מאיפה מגיעים פשפשי המיטה, כיצד ניתן

קרא עוד »

4 טיפים להרחקת יונים באופן עצמאי

היונה כל כך נפוצה בארצנו עד כדי כך שהפכה לחלק בלתי נפרד מהנוף העירוני בארץ ישראל. היונה הינה סמל של שלום ונהנית מתדמית די חיובית, למראית העין היונה לא מהווה שום איום עלינו עד שהיא מתקרבת אלינו יותר מידי, כאשר היא מחליטה לקנן במרפסת ביתנו או בחלון המשרד שלנו היא עלולה להעביר לבני האדם מחלות ואלרגיות שונות. יונים מובילות לנזקים של ממש. הן עושות לנו רעש בשעות לא שעות, מלכלכות לנו את הכביסה, מביאות המון סוגים של מחלות וזיהומים, כינים ועוד כל מיני דברים לא נעימים. לכן, אם אתם סובלים ממכת יונים, זה הזמן לנסות ולהרחיק אותן אחת ולתמיד.

ליונים יש נטייה לקנן באזורים עירוניים, במרפסות, אדני חלונות, במזגנים, מסתורי כביסה ובגגות רעפים היות והתופעה הפכה נפוצה ולמטרד של ממש הביקוש לשירות של הרחקת יונים גדל כל הזמן, עם השנים הומצאו מספר שיטות יעילות המסייעות לנו בהרחקת יונים לצמיתות. במאמר הבא הביא לפניכם 4 טיפים להרחקת יונים באופן עצמאי 

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

  1. רשת נגד יונים – רשת נגד יונים הינה פתרון יעיל מכיוון שהרשת חוסמת את הגישה ליונה, חשוב שהרשת תהיה צפופה ועמידה מפני ניסיונות של היונה לחדור אותה. התקנת רשת יונים היא פעולה די מורכבת, ניתן להתקין רשת יונים אם מדובר בהרחקת יונים מן מרפסת הבית, אך אם מדובר בהתקנת רשת יונים במסתור כביסה או באזורים גבוהים שקשה להגיע אליהם יש צורך באיש מקצוע מיומן. 
  2.  אנו ממליצים על שתי סוגי רשתות נגד יונים והן רשת פוליתיאטילן – העשויה מחוטי פוליתיאטילן ומותקנת על מרפסות וגגות ותפקידה למנוע חדירת יונים לתוך מבנים. רשת זו נחשבת לעמידה לאורך זמן רב ומפני נזקי מזג האוויר. רשת שקופה – עשויה חוטי ניילון קשורים, מתאימה להתקנה באזורים מוצלים, רשת זו אנה בולטת למרחקים ובעלת יתרון אסתטי.
  3.  סליל- התקנת סליל קפיצי וחוט רוטט עשוי נירוסטה ימנעו מהיונים לנחות באזור, החוט וסליל אינם פוגעים ביונה אלא רק יוצרים קרקע לא יציבה עבור היונה.
  4. דוקרני יונים – פתרון יעיל להרחקת יונים הוא התקנת דוקרני יונים עשויים נירוסטה, עמידים לאורך זמן רב שתפקידם לגרום לאי נוחות ליונה ולכן היא תימנע מלנחות עליהם. מקווים שהמידע יסייע לכם לפתור את הבעיה ולהרחיק את היונים אחת ולתמיד, בהצלחה. 

אם לא הצלחתם להרחיק את היונים בשיטת עשה זאת בעצמך, כעת עליכם לפנות לחברה מקצועית המבצעת הרחקת יונים באופן יעיל, יסודי ומקצועי. קבוצת פלא הדברות מתמחה בביצוע הרחקת יונים במגוון של שיטות. אנו מתאימים את השיטה בהתאם למרחב בו מתקיימת מכת היונים במטרה להרחיקן מבלי לפגוע בהן. נשמח לסייע לכם ולעזור לכם בכל שאלה או בקשה ולהרחיק את היונים המהוות מטרד אחת ולתמיד. 

Call Now Button054-7500467