לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת תיקנים אמריקאיים

סובלים מג‘וקים הנמצאים בכל מקום? לא בטוחים איזה מקק זה? בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך וכדאי לדעת על הדברת תיקנים אמריקאיים. תיקן אמריקאי קיים בכל העולם והוא מאופיין ברמת הישרדות גבוהה מאוד. הוא מתרבה מאוד מהר, אך כן, ריסוס מתאים ויעיל יפתור לכם א הבעיה. 

איך הוא נראה?

אם אתם לא בטוחים האם מדובר בתיקן אמריקאי או לא, התיקן האמריקאי מאוד גדול והוא מעופף. הוא יכול להגיע עד לגודל של 5 ס“מ, יש לו מחושים מאוד ארוכים, הוא אוכל כל דבר, בעיקר אוכל רקוב. כל מה שהוא צריך כדי לחיות ולהתרבות זה אוכל, מקום לח, חמים וחשוך. התיקנים האמריקאיים נמצאים בעיקר בתוך הביובים. מדובר במזיקה הכי נפוץ. ניתן לבצע הדברה כימית או ירוקה באוזרים כמו פתחי ניקוז, ביובים, פאנלים, מתחת לכיור ופתחים נוספים. 

מה מחזור החיים שלו ?

תיקנים אמריקאיים מאופיינים ב- 3 שלבי התפתחות. ביצה, נימפה ובוגר. בשלב בו הוא כבר בוגר הוא מזדווג עם הנקבה. הנקבה מטילה 15 ביצים בממוצע בתוך תיק ביצים והיא סוחבת אותו ליומיים. תוך זמן קצר תיק הביצים בוקע ומשם יוצאים כל התיקנים הקטנים שמתחילים את החיים שלהם באזור נוח ואופטימלי לגדילה והתפתחות. כל תיקן אמריקאי יחיה בממוצע שנתיים. 

האם הוא גורם לנזק?

בהחלט. מכיון והוא מגיע בעיקר מהביוב הוא עשוי להעביר לבני אדם וחיות מחלות וזיהומים. הוא אוכל מהאוכל שלנו ומשאיר שם את הצואה שלו. מסולם של 1-10 הוא מזיק לבני האדם ברמה 5. 

איך מתבצעת ההדברה?

ההדברה מתבצעת לרוב באמצעות ריסוס המכילים חומרים כימים המרעילים את התיקנים וגורם תוך זמן קצר לסביבה נקיה. חשוב לצאת מהבית למשך שעתיים או בהתאם לכמות הזמן שהנחה אתכם המדביר. אם יש לכם ילדים קטנים, תינוקות ו/או בעלי חיים, יש לעדכן את המדביר על כך ולקבל הנחיות. במידה ומצאתם תיקנים מתים לאחר ההדברה, יש לקחת נייר ולהשליכם לפח. מומלץ שלא לשטוף את הרצפה עם מים וסבון במשך 3 ימים. את הריסוס מומלץ לא לנקות לפחות למשך כמה שבועות מהפאנלים והחלונות, משום שכך הוא יהיה יעיל יותר ויחזיק מעמד זמן רב יותר.

מתי מומלץ לבצע את ההדברה?

זה מאוד תלוי איפה אתם גרים או עובדים. בקומות גבוהות יש פחות נטייה לג‘וקים להגיע, לעומת זאת בקומות נמוכות, שווה לבצע הדברה אחת לשנה. 

למידע נוסף אודות הדברה נגד תיקנים אמריקאיים או כל הדברה אחרת, נשמח לענות ולסייע לכם בכל שאלה. קבוצת פ.ל.א הדברות בעלת ניסיון רב בביצוע כל סוגי ההדברות לכל סוגי המזיקים. אנו מבצעים הדברות בבתים פרטיים, דירות, וילות, מרכזים מסחריים, בתי עסק, חנויות, מסעדות ועוד. לפרטים ומידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

Call Now Button054-7500467