לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הקיץ הגיע – אלו חרקים סביר שנפגוש?

ככל שהקיץ מתחמם ומתקדם לכיוון חודש אוגוסט, הדברת חרקים הופכת יותר ויותר מבוקשת. אז כן, מרגישים שהקיץ כבר כאן ואיתו גם הסיכוי שנפגוש כמה מהחברים הפחות רצויים בבית שלנו. 

למה הם מגיעים דווקא בקיץ?

הסיבה שאנחנו מבחינים ביותר חרקים מעופפים בקיץ כמו זבובים, עשים, פשפשים וגם חיפושיות היא בשל כמה סיבות. האחת היא שרוב החרקים מעבירים את עונת החורף וגם את האביב בתור זחלים ולמעשה אין להם בשלב הזה כנפיים. ככל שיותר חרקים עוברים את תהליך ההתבגרות, אנחנו רואים מהם יותר באוויר. השיא של הפעילות הזו בעצם מתקיימת בסופו של האביב ובתחילת עונת הקיץ ובשלב זה מיני רבים השלימו את הגלגול עוד לפני שהבוגרים מתו. סיבה נוספת שגורמת להופעה של חרקים בקיץ היא שברגע שקר, הפעילות שלהם נבלמת ורק שחם להם הם ממשיכים איתה. בעוד באביב חרקים רבים פעילים במהלך היום, אחרים סובלים מהחום ולכן פעולים בלילה. 

הכירו את חרקי הקיץ

יש המון סוגים של חרקי קיץ אבל לא נגד כולם אנחנו מבצעים הדברה. עינפז ירוק, תריסית ירוקה מודד וסוגים שונים של חרגולים פחות נהוג לבצע נגדם הדברה משום שהם נמצאים יותר בטבע ופחות מגיעים לבתים שלנו וגם הדברה נגדם תפגע במאזן האקולוגי החי של הטבע. לעומת זאת, שמדובר בעכברים, חולדות, יתושים, זבובים, נמלים וכמובן ג‘וקים כן יגרמו לרוב המשפחות לפעול נגדם ולבצע הדברת חרקים. 

אז איך זה עובד?

ובכן, בשלב הראשון אתם צריכים לפנות לחברה מקצועית המתמחה בביצוע הדברות. וודאו כי לחברה יש רישיון מדביר מקצועי מטעם המשרד להגנת הסיבה. רישיון זה מעיד על כך כי לחברה יש את הידע, הניסיון והכלים לבצע את ההדברה כמו שצריך. 

בנוסף, כדאי לפנות לחברה עם רמת זמינות גבוהה שתוכל להתפנות אליכם. אם אתם יודעים שיש באופן קבוע סוג מסוים של מזיקים אצלכם בבית כמו נמלים או ג‘וקים, שווה להקדים תרופה למכה ולהזמין את ההדברה לפני שיא העונה. בשלב הראשון יגיע מדביר מקצועי לביתכם כדי לבחון את הבעיה, הוא יסתכל על קריטריונים כמו מיקום הדירה או הבית בהיבט של גובה המבנה, כמות הדלתות והחלונות, מיקום גיאוגרפי ועוד. 

לאחר מכן הוא יתאים את סוג ההדברה. חשוב לזכור כי בזמן הדברה אין אפשרות להישאר בבית ויש לצאת מהבית למשך כמה שעות לפי ההנחיות של המדביר. במידה ויש לכם ילדים קטנים ובעלי חיים, דעו שגם הם צריכים לצאת מהבית. זה משתנה לפי סוג ההדברה.

למידע נוסף על הדברת חרקים בעונת הקיץ, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה. חברת פלא הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות ללא יוצא מן הכלל ומתחייבת לשטח נקי ממזיקים. 

Call Now Button054-7500467