לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

לכידת חתולים/לוכד חתולים/חילוץ חתולים

אנשים רבים חושבים שלכידת חתולים הוא שירות שיש להזמין אך ורק שמדובר בלכידת חתולי רחוב, או לכידת חתולים שנתקעו בתוך בניין או על עץ גבוה. אז למעשה, ישנם הרבה מאוד בעלי חתולים שזקוקים לשירות של לכידת חתולים או חילוץ חתולים. בין מאות המקרים בהם אנשים מתקשרים ללוכד חתולים מקצועי ניתן לראות קריאות של בעלי חתול שצריכים עזרה בלכידתו עקב מעבר דירה או צורך להעביר אותו לטיפול רפואי. 

אתם ודאי שואלים את עצמכם מדוע הבעלים של החתול זקוק לעזרתו של לוכד מקצועי והתשובה לכך היא לאור העובדה שלא תמיד החתולים גרים בתוך הבית אלא מחוצה לו ולבעלים אין קשר יום יומי עם החתול. במקרים רבים מדובר בחתול שהמשפחה אימצה אך הוא חתול רחוב שאותה משפחה דואגת להאכיל וגם דואגת לו לטיפולים רפואיים אצל וטרינר בעת הצורך. לשם כך, חייבים הבעלים עזרה של איש מקצוע שמבין בחתולים היטב כאשר הם מתכננים ללכוד אותו וללכת לווטרינר או מתכוננים ללכוד אותו עקב מעבר דירה והם רוצים לקחת אותו איתם לסביבה החדשה שלהם. 

לכידת חתולים במבנים

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם חתולים נתקעים בתוך מבנה וגם כן צריך לחלץ אותם היות וזוהי אינה סביבתם הטבעית והם יכולים להסתתר בפינה או חדרון כלשהו ולא לצאת ממנו עקב הלחץ הגדול אותו הם חשים. בדיוק בשביל מקרים כאלו נצטרך גם כן לוכד חתולים לביצוע הפעולה בכדי להגן על החתול למעשה. מעבר לכך גם פעולות של חילוץ חתולים שנלכדו על עצים, בבורות עמוקים או מקומות אחרים צריכים להיעשות על ידי איש מקצוע היות ובמידה והן יבוצעו על ידי אדם ללא הכשרה החתול עלול להילחץ ולתקוף אותו. 

מה נעשה עם החתול לאחר לכידתו?

ככלל אין להרחיק את החתול מהמקום בו תפסנו אותו היות וחתולים נשארים בסביבתם הטבעית עקב מספר עובדות כאשר הראשונה היא הכרתה האבסולוטית של סביבת המחייה שלהם והסיבה השנייה היא שהם יודעים היכן נמצאים מקורות המזון שלהם. במידה ונעביר אותם למקום אחר הם ככל הנראה לא ישרדו כי הם פשוט לא ידעו היכן ניתן להסתתר בלילה או כאשר גשום וכמובן הם עלולים למות מרעב עקב כך שהם לא יוכלו להשיג מזון בסביבתם החדשה, כמו גם האינטראקציה עם החתולים האחרים בסביבה החדשה עלולה להיות מסוכנת עבורם. לכן, חשוב מאוד לשחרר את החתול בקרבת מקום לאיזור בו לכדנו אותו. 

אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בלכידת בעלי חיים רבים וכמובן גם מתמחים בלכידת חתולים. הנסיון הרב שצברנו בלכידתם מקנה לנו יתרון בכך שאנו יודעים כילד החתול חושב, ממה הוא חושש ומה יהיה הצעד הבא שלו ועל כן אנו נוכל לתפוס אותו בקלות יתרה.

Call Now Button054-7500467