לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת זבובים

אחד המטרדים היותר מרגיזים במרחב הביתי הוא פלישה של מזיקים, מעופפים או חרקים מזן כזה או אחר כאשר אולי המציק ביותר מבין כל אלו הם הזבובים. הזבובים הם אמנם לא מזיקים באופן ישיר לנו בני האדם, שכן הם אינם עוקצים אך הם בהחלט מהווים מטרד כאשר אנו יושבים במרפסת הבית או בגינה שלנו. למרות שהעובדה שהזבובים לא מזיקים לנו באופן ישיר יש לזכור שאותם זבובים מבלים בפחי האשפה ועל צואת כלבים אותה הם מוצאים ברחוב ולכן הם יכולים להעביר לנו חיידקים ומחלות אותם הם נושאים מעבר להיותם מטרד עבורנו.

לכן, במידה ואתם מרגישים כי יש הרבה זבובים במרפסת, בחצר או בגינה שלכם ואפילו בתוך הבית כנראה שהגיע הזמן לקרוא למדביר שיבצע הדברת זבובים במרחב הביתי שלכם, זאת כדי שתוכלו להנות מסביבה נטולת חיידקים ונעימה לישיבה עבורכם ללא כל הטרדות של מעופפים. 

איך נבחר מדביר להדברת זבובים?

אז אם החלטנו להיפתר מה זבובים שנמצאים במרחב הביתי שלנו ככל הנראה שנזמין שירותי הדברה מקצועית בכדי שההדברה תהיה יעילה ואפקטיבית לאורך זמן. ראשית חשוב לציין כי בארץ ישנם הרבה מאוד זנים של זבובים ועל ההדברה להיות פרטנית עבור הזבובים מהם אתם סובלים במרחב הביתי שלכם. חשוב שהמדביר יראה נכונות להגיע אליכם ולבחון את הבעיה לפני שהוא מתחיל בריסוס, שכן לכל זן של זבובים יש הדברה מעט שונה שאפקטיבית להדברתו. מעבר לכך בדקו האם למדביר לו אתם רוצים לקרוא לביצוע ההדברה יש רשיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה ודבר אחרון שחשוב לבדוק הוא האם המדביר משתמש בחומרים של הדברה ירוקה היות והם לעיתים יעילים יותר. זאת משום כשבחומרים הפעילים בהדברת זבובים ירוקה הם גם מחקים טוב יותר את ריח הפרחים שמושכים את הזבובים וגם פחות מזיקים לנו ולסביבה שלנו. 

כיצד נבטיח מרחב ביתי נקי מזבובים?

המרחב הביתי מושך אליו זבובים שכן הם נמשכים כמעט לכל דבר אורגני, החל מהאשפה אותה אנו מייצרים, שאריות המזון ופירורים שלו שנופלים על הרצפה, צואת בעלי חיים במידה ויש לנו חיות מחמד בחצר ולעוד הרבה מאוד דברים. לכן, חשוב מאוד לשמור על סביבה ביתית נקייה ככל הניתן כאשר היא תסייע לנו להרחיק זבובים מן הבית שלנו. מעבר לכך, גם לאחר ביצוע ההדברה חשוב מאוד להתנהג באותן דרכי פעולה בהם נשמור על מרחב ביתי נקי מפסולת אורגנית או כל דבר אחר שיכול למשוך זבובים לבית שלנו ולגרום לכך שהם יראו בו נקודת דגירה והטלת ביצים אולטימטיבית עבורם. 

אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בכל סוגי ההדברות של מעופפים ומזיקים ובין היתר אנו מתמחים בהדברת זבובים. אנו בטוחים כי לאור הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים אנו נדע לתת לכם את פתרון ההדברה המיטבי עבורכם בהתאם לסוג הזבוב ממנו אתם סובלים.

Call Now Button054-7500467