מדביר עכברים

מדביר עכברים 24 שעות

יש אנשים שחוששים מג‘וקים, יש אנשים שחוששים מטיסות ויש אנשים שסולדים מעכברים. אין ספק כי מדובר באחת הבעיות המוכרות בישראל, בעיה איתה רבים לא מסוגלים

קרא עוד »
מדביר עכברים בחולון

מדביר עכברים בחולון

עכבר בבית או בדירה בהם אנו מתגוררים זה לא דבר הכי נעים בעולם. אנחנו קמים בבוקר והולכים לישון בידיעה שיש מישהו שממש לא רצוי ומסתובב

קרא עוד »

Поэтапное истребление мух

На первом этапе специалистом проводится обследование на предмет  обнаружения источника. Далее мастер-дезинфектор проводит тщательную  обработку этих мест специальным химическим составом уничтожающим всех  личинок. Дополнительно обработке

קרא עוד »

הדברת חולדות/לכידת חולדות/לוכד חולדות

אין ספק שישנם לא מעט מטרדים פוטנציאליים במרחב הביתי אך כנראה המסוכן ביותר מבין כולם הוא חולדות. חולדה היא למעשה גרסה מוגדלת של עכבר וניתן לזהות אותה לפי הגודל שלה שהוא כאמור יותר גדול מעכבר ולפי הזנב שלה שגם כן יותר ארוך באופן יחסי לזנב של עכבר. בניגוד לעכבר, החולדה מסוגלת גם לחיות במקומות גבוהים ויש לה יכולת קפיצה וזינוק טובים וכך למשל היא יכולה לחדור גם לדירות בקומות גבוהות על ידי טיפוס על העצים וקפיצה מהם.

דרך נוספת לזהות את החולדות היא הצואה שלהן שנראית כמו גרגר אורז. החולדה חוזרת בדרך כלל לאותו מקום על מנת לעשות את הצרכים שלה ולכן אם ניקיתם את הגללים שלה ולאחר מספר ימים ראיתם גללי צואה באותו המקום, ככל הנראה אתם סובלים מבעיה של חולדה בבית שלכם. 

כיצד עלינו להתמודד עם מצב של חולדה בבית?

במידה וראינו שיש לנו חולדה בבית או אנו חושדים בכך חשוב לקרוא בהקדם האפשרי ללוכד חולדות ולא לנסות לתפוס אותן לבד. יש חשיבות גדולה מאוד לתפוס את החולדה בהקדם במיוחד בבתים עם ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, להם החולדה עלולה לגרום נזק בדמות נשיכה והעברת מחלות לאור העובדה שאלו אוכלוסיות שקשה להן יותר להתגונן בפני החולדה.

לא כל מדביר מסוגל לבצע עבודה של לכידת חולדות הואיל ומדובר במלאכה לא פשוטה שכן החולדה נחשבת למכרסם חכם מאוד שיכול להתחמק בקלות מכל מלכודת שנציב לו. דבר חשוב מאוד שכדאי שתקחו לתשומת לבכם הוא לא לנסות ללכוד את החולדה לבדכם, גם אם אתם רואים אותה וסגרתם אותה בחדר מסויים עדיין מומלץ לקרוא ללוכד חולדות. 

מה יעשה לוכד החולדות ברגע שיגיע אלינו?

בראש ובראשונה על הלוכד להתחקות אחר הצעדים של החולדה ולנסות לאתר היכן היא מסתתרת. במידה והדבר לא נחל הצלחה על המדביר להשאיר רעל כדי שהחולדה תאכל אותו. הרעל לא פועל על החולדה באופן מיידי אלא רק לאחר מספר ימים כדי שאם חולדה אחת תמות מיד, יתר החולדות יבחינו בכך וימנעו מהרעל. את הרעל המדובר יש לשים בתיבות האכלה בכדי שלא יגרם שום נזק לילדים קטנים הנמצאים בבית או לבעלי חיים אחרים שגרים איתנו בתוך הבית.

פתרון נוסף להדברת חולדות הוא מלכודות כלוב, אליהן נכנסת החולדה כדי לאכול פתיון שמונח בו ולא יכולה לצאת לאחר מכן היות ודלת הכלוב נסגרת עליה. עוד פתרון הינו מלכודת קפיץ, שבאותו מתכונת החולדה מגיעה אליה בכדי לאכול פתיון שמונח עליה והקפיץ של המלכודת לוכד אותה ובמקרים רבים גם הורג אותה במקום.

אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בהדברת חולדות ואנו נשמח להגיע אליכם אל ביתכם ולבחון האם גם אתם סובלים מבעיית חולדות וכיצד ניתן לפתור אותה.

Call Now Button054-3133338