לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלי האש הן ללא ספק אחד המטרדים הבעייתיים ביותר במרחבים הציבוריים ברחבי הארץ כאשר לאחרונה יש עלייה במגמה של תלונות רבות נגד הופעה של נמלי אש בגנים ציבוריים, גינות, פארקים ועוד.

נמלי האש גורמות לנזק טורדני בעיקר, וזאת משום שהן מסוגלות לעקוץ אותנו בני האדם ולגרום לגרד מאוד לא נעים ומציק שעלול להימשך במשך כמספר ימים לעיתים. הדבר מטריד בעיקר כאשר מדובר על ילדים היות והן לא חוששות כלל מבני האדם ולכן הן מטפסות על ילדים קטנים שלא תמיד מסוגלים להרחיק אותן.

מעבר לכך, נמלי האש לא פוגעות אך ורק בבני אדם אלא הן גם פוגעות במאזן האקולוגי היות והן משמידות כל סוג אחר של נמלים שנקרות בדרכן בדרך להשתלט על האיזור בו הן פועלות. בניגוד לנמלים המצויות האחרות נמלי האש אינן שחורות אלא הצבע שלהן הוא חום אדמדם והן קטנות יותר מהנמלים המצויות. 

כיצד נבצע תהליך של הדברת נמלי האש?

הדברת נמלי אש היא אינה תהליך פשוט, שכן קצב ההתרבות שלהן כמו גם העמידות אותה הן פיתחו מקשה על התהליך. כלל ההדברה מתבצעת באמצעות פיזור של פתיונות מזון עבור הנמלים. נמלי האש העובדות שתפקידן הוא לחפש מזון יצאו מן הקן ויחפשו מזון וימצאו את אותם גרגרים והן יחשבו שזהו מזון אותו הן יכולות לצרוך. הן יקחו את אותם גרגרים חזרה אל הקן והנמלים האחרות יאכלו מן הפתיונות שהובאו אל הקן. בפועל מה שיקרה הוא שהנמלים ימותו זמן קצר לאחר הצריכה של הגרגירים הללו. כפי שציינו קודם לכן, הדברת נמלי אש הוא תהליך מורכב שלוקח זמן רב ולעיתים קרובות מאוד תזדקקו למספר קריאות למדביר בכדי שהוא יבצע בשנית את ההדברה בעזרת הפתיונות שהיא נחשבת ליעילה ביותר. 

ריסוס נגד נמלי אש

במקביל ישנם גם ריסוסים שניתן לבצע אך ברוב המוחלט של המקרים יש לבצע את הריסוס לצד ההדברה באמצעות פתיונות. 

אנחנו בקבוצת פלא הדברות מתמחים במגוון רב של סוגי הדברות שונות של חרקים כאשר בין היתר אנו גם מתמחים בהדברת נמלי אש. אנו מבינים כי נמלי אש מהוות מטרד משמעותי ויש להדביר אותן בצורה אגרסיבית על מנת שאלה לא יפריעו לבני האדם המתגוררים באזור.

אנו מקבלים פניות רבות של עיריות, מוסדות ציבוריים, חברות וכמובן של אנשים פרטיים שסובלים מבעיה של נמלי אש במרחב שלהם בכדי שנגיע לבצע את ההדברה נגדם.

אנו נותנים ביטוח עבור ההדברה שלנו כי אנו מבינים שהתהליך מורכב מאוד ועלול לקחת זמן רב ומספר חוזר של הדברות אך מעבר לכך הביטוח מקנה ללקוחות שלנו שקט נפשי כי אם הבעיה תחזור על עצמה אנו נהיה שם כדי לחזור אליכם ולבצע הדברה חוזרת מבלי להתחמק.

Call Now Button054-7500467