לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת עש הבגד

ישנם הרבה מזיקים שפועלים במרחב הביתי כאשר חלקם באים אל המרחב הביתי כתוצאה מתנאי מחיה נוחים עבורם בעוד חלק אחר מגיע דווקא אל בתים בהם יש לכלוך ושאריות מזון.

אך ישנם גם מזיקים שמגיעים אל ארון הבגדים שלנו ועלולים לגרום להם לנזק רב, אז אם גם אצלכם בבית אתם רואים כי פתאום ישנם חורים קטנים בבגדים שאתם מוציאים מן הארון ייתכן מאוד כי אתם סובלים מן התופעה של עש הבגדים. אז מיהו עש הבגד, כיצד הוא מגיע אלינו לארון וכיצד נבצע הדברת עש הבגד, על כך נסביר לכם במאמר הבא. 

מיהו עש הבגד?

ישנם שני סוגים של עש הבגד בארץ כשר האחד הוא עש הבגדים בונה הנרתיק והשני הוא העש המצוי. הנפוץ מבין השניים הוא דווקא העש בונה הנרתיק שנקרא כך היות והוא בונה נרתיק על מנת להסוות את עצמו בעזרת הבדים שהוא אוכל מן הבגדים.

עש הבגדים חי במשך כשבועיים כאשר בזמן הזה הוא צריך גם להזדווג וגם להטיל את הביצים של הצאצאים שלו. העש מגיע לגודל של כשמונה מ״מ לערך וניתן למצוא אותו בצבע צהוב וחום.

מי שאוכל בדרך כלל את הבגדים שלנו בארון הם דווקא הזחלים היות והבוגרים עסוקים בהזדווגות והטלת הביצים לצאצאים שלהם. לכן, רבים יאמרו כי אם העש הבוגר אינו מזיק לבגד אז לא נורא כל כך אם נפגוש אותו בבית שלנו אך למעשה חשוב לזכור שהעש הבוגר הוא זה שאחראי על הטלת הביצים של הצאצאים, שבסופו של דבר הם אלה שיאכלו את הבגדים ולכן רצוי להיפתר גם מהזחלים וגם מן העש הבוגר. 

איך נדע אם אנו סובלים מעש הבגד ?

אז קשה מאוד לגלות אם אנו סובלים מתופעה של עש הבגד כאשר מה שעלינו לעשות הוא לבחון היטב את הבגדים ואם אנו רואים בהם חורים אז ככל הנראה אנו סובלים מן התופעה.

מעבר לכך, ניתן לחפש בארון פרפרים בוגרים מתים שכן את הזחלים או את הביצים יהיה לכם מאוד קשה לזהות, משום הם מאוד קטנים. אם נרצה לבצע הדברת עש הבגד עלינו לקרוא למדביר מוסמך כאשר קודם כל עלינו לכבס את כל הבגדים בטמפרטורה של ארבעים מעלות.

לאחר מכן יש לבצע נקיון יסודי הכולל שאיבה ושטיפה של הארון. בשלב הבא יבצע המדביר ריסוס בארון שמטרתו בעיקר להדביר את הביצים והזחלים. מעבר לכך, יש לפזר מלכודות ללכידת העש הבוגר אך הריסוס הוא קריטי בכדי שנוכל להיפתר לצמיתות גם מן הזחלים. 


אנחנו בקבוצת פלא הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברות וביניהם גם הדברת עש הבגד. אנו נשמח להגיע אליכם ולבצע את ההדברה כאשר מעבר לכך אנו גם ניתן לכם טיפים מה לעשות לפני אחרי ההדברה כדי להבטיח שלא תסבלו שוב מן הבעיה.

Call Now Button054-7500467