לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

ניקוי מסתורי כביסה

מי מאיתנו לא נתקל בתופעה הזו שמסתורי הכביסה שלנו, אלו שאנו מייבשים ומאווררים בהם את הכביסה הנקייה שלנו מיד לאחר שזו יוצאת ממכונת הכביסה מלוכלכים נורא. אנו יכולים למצוא בהם מגוון רב של מפגעים תברואתיים, החל מצואת יונים, נוצות של יונים, קנים של יונים, חרקים, עלים, ענפים ועוד. למעשה כל אותו הלכלוך עלול ליצור בעיה תברואתית קשה במסתורי הכביסה שלנו, שכן כך הוא מושך אליו יותר יונים ועלול למשוך עוד חרקים ומזיקים אחרים שרק יגבירו את הבעיה.

מעבר ללכלוך ולחיידקים הרבים שיכולים לעבור לבגדים הנקיים שלנו ישנה גם בעיה כי הבגדים יכולים להיות נגועים בכיני יוני שיעברו אל הבגדים מהיונים שמסתתרות במסתורי הכביסה שלנו. לכן, חשוב מאוד לבצע באופן שוטף ניקוי מסתורי כביסה, לפחות אחת לשלושה חודשים בכדי למנוע מבעיה כזו להיווצר ולהפוך למטרד תבוראתי עבור בני הבית. 

מה עלינו לעשות במידה ואנו מגלים בעיה תברואתית במסתורי הכביסה?

במידה וגילינו קן של יונים או כל בעיה אחרת מן הבעיות אותן ציינו במסתורי הכביסה שלנו עלינו לטפל בה במהירות באמצעות מדביר מוסמך. המדביר יגיע אליכם הביתה ויראה מה בדיוק הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה במהירות האפשרית. הטיפול כולל בין היתר הרחקה של קן היונים שאתם או המדביר מצאתם ולאחר מכן ניקוי יסודי ומעמיק של מסתור הכביסה מכל הצואה של היונים והחיידקים האחרים שהם מביאות עימן.

לאחר הליך הפינוי והנקיון של המסתורי כביסה יש לבצע חיטוי מקיף של האיזור באמצעות חומרי חיטוי שיוודאו כי כל החיידקים והבקטריות לא ישארו שם לאחר שנסיים את הטיפול. אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בכל סוגי ההדברות כולל גם ניקוי מסתורי כביסה שנחשבים לבעיה מאוד נפוצה בבנייני מגורים משותפים. אנו מקבלים הרבה מאוד פניות ואנו שמחים להגיע אליכם ולטפל בבעיה ממנה אתם סובלים כדי להקנות לכם שקט נפשי ולסיים את הבעיה התברואתית ממנה סבלתם. 

מה ניתן לעשות בכדי להימנע מקינון יונים במסתורי כביסה?

אז לאחר שביצעתם תהליך של ניקוי מסתורי כביסה הגיע הזמן שתטפלו בבעיה כדי שהיא לא תופיע בשנית. אחד הפתרונות הטובים והיעילים ביותר בכדי למנוע כניסה של יונים אל מסתור הכביסה שלנו, למנוע את הקינון שלהן ואת המחלות אותן הן מביאות הוא התקנה של רשתות נגד יונים.

את הרשתות יש למתוח בצורה כזו שתגן על ככל מסתור הכביסה מה גגון של הדירה מתחתינו ועד הגגון של זו שמעלינו. הרשת כמוהן תמנע חדירה של יונים למרחב המסתור שלנו ותשמור על הבית שלנו מפני הנזקים והמחלות שהיונים מביאות עימן.

במידה ויש חלון בקרבת מקום למסתור בכביסה מומלץ גם להניח דוקרנים על מנת שנוכל למנוע בצורה כוללת את הכניסה של היונים לכל האיזור.

Call Now Button054-7500467