לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת עש המזון

אם אתם פותחים את ארונות המטבח ואתם רואים חרקים קטנים מתעופפים בתוכו, ככל הנראה שאתם סובלים מהימצאות של עש המזון. עש המזון הינו סוג של פרפר שמגיע לעיתים עד גודל של 8-10 ס״מ וניתן לזהות אותו על ידי צבעיו האפורים-חומים. עש המזון מסוגל להיכנס אלינו הביתה באמצעות מעוף בעזרת כנפיו, להתמקם באחת משקיות המזון ושם להטיל את הביצים שלו וכך להתפשט בבית.

במקרים מסויימים, אנחנו בכלל נהיה אלו שמכניסים את עש המזון אלינו הביתה כאשר אנו נרכוש בסופר שקית של קמח, קטניה או דגן שאליה כבר חדר עש המזון במפעל בו נארזה השקית או ברשת השיווק בה הוא אוחסן על שנרכש על ידנו. עש המזון אינו מזיק לנו בני האדם באופן ישיר אך הוא בהחלט מהווה מטרד תבוראתי בבית שכן הוא חרק שנמצא באיזורים שצריכים להיות הכי סטריליים בבית שלנו. 

מה ניתן לעשות בכדי להימנע מעש המזון אצלנו בבית?

אם אנו רוצים לשמור על סטטוס קוו בו אנו לא סובלים מתופעה של עש המזון אצלנו בבית ואנו רוצים לשמור עליה כך, עלינו לבצע מספר דברים באופן שוטף. הדבר החשוב ביותר הוא העברת המזונות אליהם נמשך עש המזון אך תוך צנצנות זכוכית שנסגרות בצורה הרמטית. חלק מאותם מזונות בעייתיים אליהם נמשך עש המזון יכולים להיות גרגרי חומוס, אורז, קמח, אפונה ועוד. עלינו לדאוג לסגירה הרמטית של הצנצנת היות ובמידה והיא לא תהיה הרמטית, עש המזון עדיין יוכל להיכנס לאותן צנצנות ולהטיל בהן את הביצים שלו. 

מה עלינו לעשות במידה ומצאנו את עש המזון בבית שלנו?

במידה וזיהינו את עש המזון מטייל באחד מארונות המטבח שלנו או באחת משקיות או קופסאות המזון שאנו מאחסנים בארון, עלינו לבצע מספר פעולות מיידיות. קודם כל, עלינו להשליך לפח את השקית או הקופסא בה נמצא העש על כל תכולתה. שנית, עלינו לבצע נקיון יסודי בכל הארון בו נמצא העש, כאשר קודם כל עלינו לשאוב אותו בצורה קפדנית ולאחר מכן לנקות את הארון היטב באמצעות מים וסבון בדגש על כל פינה וכל חריץ קטן בו יכולות להימצא ביצים או זחלים של העש.

במידה והבעיה חמורה יותר, אנו ממליצים לכם להתקשר למדביר באופן מיידי כדי שהבעיה לא תחמיר אף יותר. ישנן מספר שיטות להדברת עש המזון כאשר אחת מהן היא באמצעות ריסוס והשניה היא באמצעות הנחת מלכודות. המלכודות שאותן יניח המדביר הן מכוונות דווקא כלפי הזחלים כדי שלא יתפתחו לעש והם ימשכו את המלכודות באמצעות חומר הנקרא פורומון. 

אנחנו בקבוצת פלא צברנו נסיון רב בהדברת עש המזון ואנו נשמח לעזור לכם להיפתר מבעיית עש המזון ממנה אתם סובלים ולתת לכם טיפים כיצד לשמור על בית נקי מן העש.

Call Now Button054-7500467