לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

פינוי פגר/פינוי נבלות

לעתים אנו נתקלים במרחב הביתי שלנו בגינה או בחצר או במרחב הציבורי בפגר או נבלה של בעל חיים. לעיתים זו יכולה להיות חולדה שמתה בחצר שלנו ולעיתים חתול, כלב או שועל שנדרסו בכביש. בכל מקרה, מדובר בבעיה תברואתית שיש להיפטר ממנה בהקדם האפשרי. השארת הפגר או הנבלה באותו מקום, קודם כל, גורמת לריח מאוד חריף ולא נעים עבורנו בני האדם. מעבר לכך, הפגר נרקב לו ומביא איתו מחלות, שבמקרים רבים רצוי מאוד שלא יגיעו אלינו בני האדם העוברים או הגרים בסביבה. דבר אחרון הוא העובדה שהפגר מושך אליו המון בעלי חיים לא רצויים שמביאים איתם מחלות בעצמם כמו למשל עורבים רבים שפתאום יגיעו למקום, תנים ועוד. 

כיצד מתבצע פינוי פגרים בצורה מקצועית?

רבים חושבים שפינוי הפגרים מתבצע על ידי אדם שאוסף את הפגר ומשליך אותו לפח האשפה אך בפועל חייב להתקיים תהליך מעט יותר סדור בכדי להבטיח שהמפגע התברואתי לא יזיק ויפגע בנו בני האדם או בחיות אחרות שגרות באיזור. קודם כל, מי שמפנה את הפגר חייב לבוא עם לבוש מגן מתאים בכדי לא להידבק במחלות או טפילים. לאחר מכן, מי שמפנה את הפגר יאסוף את הפגר לתוך שקית, אותה הוא יאטום בצורה הרמטית בכדי שהחיידקים והטפילים לא יוכלו לצאת החוצה או להתפשט במקום בו תושלך השקית עם הפגר. לאחר מכן, יש לבצע תהליך של ריסוס, הדברה וחיטוי של המקום בו שכב הפגר. הסיבה לאותו ריסוס וחיטוי היא לאור המחלות הרבות שנוצרו באיזור בו שכב הפגר ובכדי למנוע את העברת המחלות והטפילים הללו  לחיות אחרות או לבני אדם. 

פינוי נבלות מהבית

לעיתים אנו עדים לתופעה בה עולה ריח מאוד לא נעים של פגר או נבלה בתוך הדירה. במקרה כזה, מומלץ להתקשר לשירות של פינוי פגרים בהקדם האפשרי והם יגיעו לבחון היכן מסתתר הפגר. איש המקצוע ינסה להתחקות אחרי הריח כאשר מקומות בהם בדרך כלל נמצא בסופו של דבר הפגר הם או תעלות מיזוג האוויר, מאחורי ארונות בבית, בתוך הקירות ועוד. 

אנחנו בקבוצת פלא עוסקים בכל נושא ההדברות ופינוי הפגרים ואנו נשמח לנצל את הנסיון הרב אותו צברנו באיתור הפגר בחצר או בבית שלכם ולבצע תהליך פינוי סדור. אנו נפנה את הפגר במהירות האפשרית תוך ביצוע מספר פעולות שיבטיחו כי באיזור בו נמצא הפגר לא ישארו חיידקים או מחלות וכי האיזור ישאר סטרילי לאחר הפינוי.

אנו נבצע הליך פינוי של הפגר בשקית מהמקום בו הוא נמצא ולאחר מכן חיטוי מקיף ובמידת הצורך גם ריסוס נגד קרציות, פרעושים או פשפשים במידה וכאלה ימצאו באיזור בו שכב הפגר עד לרגע הפינוי שלו.

Call Now Button054-7500467