לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת טרמיטים

מחפשים חברה מקצועית המבצעת הדברת טרמיטים באופן הכייעיל, מקצועי וכזה שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות? קבצת פלא היא בין חברות ההדברה המובילות בישראל המתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים לרבות הדברת טרמיטים.

הכירו את הטרמיטים

בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, טרמיטים הם לא נמלים. אמנם הם דומים להן- הם יצורים חברתיים, ממש כמותם וגם יש להם קן ומלכה אבל הם לא נמלים. הם הרסניים, מתרבים בקצב בלתי נשלט וניזונים מתאית הנמצאת בכל מה שעשוי מעץ לרבות רהיטי עץ, משקופים, פרקטים, נייר, קרטון ועוד. 

הסימנים להימצאותם של טרמיטים אצלנו בבית או בחצר

עוד נתון שלא רבים מודעים לו לגבי טרמיטים הוא העובדה שהקן שלהם נמצא מתחת לאדמה בעומק של מטר עד חמישה מטרים. בכדי שיהיה להם יותר קל להגיע ממקום למקום ובעיקר להגיע לרכיבים העשויים מעץ הם בונים לעצמם קני ביניים כאלה בתוך הדירות והבתים שלנו. בעזרת  שבילי בוץ הם יכולים לעבור ממקום למקום. השבילים הללו הם סימן מובהק להימצאות של טרמיטים בסביבה שבה אתם גרים. אם זיהיתם כאלה, אל תתעלמו! מיד הזמינו הדברת טרמיטים. אם אתם לא בטוחים האם מדובר במכת טרמיטים תוכלו לחפש סימנים של כנפים שנשרו, סימני ריקבון בעץ או סימני כרסום.

מדוע הדבר טרמיטים נחשבת לכל כך מורכבת?

כמו שכבר ציינו בפניכם, הטרמיטים נצמאים במעמקי האדמה. מאוד קשה עד בלתי אפשרי לאתר את המיקום המדויק של הקן שלהם. לכן, אם נבצע הדברה נקודתית כמו למשל הדברת תיקנים או נמלים, אמנם באותו מקום שבו הטרמיטים נמצאים הם אכן יחוסלו אבל הקן ימשיך לחיות. לטרמיטים החברים שלהם יש גישה מלאה לבית שלנו דרך אותם שבילי בוץ  והם מאוד מאוד חכמים. לכן כשאנחנו מבצעים הדברת טרמיטים אנחנו חייבים לחסל את כל הקן. 

איך מבצעים הדברה נגד טרמיטים?

בכדי לבצע הדברת טרמיטים צריך לקדוח בהיקף של הבית או הדירה חורים קטנים ברצפה בקוטר של שניים עד חמישה מילימטרים. חשוב לנו לציין בפניכם כי אין לכם מה לחשוש והחורים הללו מאוד קטנים ואין הם פוגעים בנכס מבחינה אסתטית. לאחר ההדברה נגד טרמיטים סותמים את החורים והם לא נשארים. דרכם אנו בעצם מכניסים רעל נגד טרמיטים בלחץ גבוה ובהדרגה החומר עובר לקן ולמלכה עד שבתוך מספר ימים הקן מתחסל לגמרי.

הדברת טרמיטים עושים רק עם המקצוענים

כאשר בוחרים חברה להדברת טרמיטים היא חייבת להיות מקצועית ומנוסה בסוג ההדברה הספציפי הזה השונה בתכלית מכל הדברה אחרת.

קבוצת פלא התמודדה עם מכות טרמיטים בכל סוגי הנכסים. אנו מקפידים להעניק לקהל הלקוחות שלנו שירות מהיר, יעיל ומקצועי באחריות הכולל יעוץ וטיפים למניעת הופעה חוזרת של המזיק. לפרטים נוספים אודות הדברת טרמיטים צרו איתנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם בכל שאלה או בקשה.

Call Now Button054-7500467