לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

לכידת נחשים

ישנה סברה כי נחשים הם בהכרח דבר רע, הנחה שהיא לא תמיד נכונה ברוב המוחלט של המקרים. הנחשים היא חיה חשובה מאוד במאזן האקולוגי וכאשר היא נמצא בסביבת מגורים היא גורמת לכך שבאותה סביבה לא יהיו כלל מזיקים כמו חולדות או עכברים מהם ניזון הנחש. מרבית הנחשים אינם ארסיים אך כמובן ישנם כאלה שכן, ולכן חשוב מאוד במידה ואנו רואים נחש, כלל לא להתקרב אליו או להפחיד אותו מכיוון שכל עוד לא נפחיד את הנחש בעצמנו הוא ככל הנראה לא יתקוף אותנו ולא ינסה כלל להכיש אותנו. כאשר הנחש חש שהוא נמצא תחת איום או סכנה הוא בהחלט ינסה להכיש, דבר שאינו נעים כלל, בייחוד כשמדובר בילדים קטנים ובתינוקות, ויכול להוות סכנה במידה והנחש הוא ארסי. 

מה ניתן לעשות על מנת להימנע מנחשים במרחב הביתי?

נחש בדרך כלל לא ימצא באיזורי מגורים ויעדיף לחיות בטבע אך ישנם איזורי מגורים כמו קיבוצים או מושבים שקרובים לחיק הטבע, שם בהחלט הנחשים יכולים להימצא גם בקרבת איזור מגורים. בשביל להימנע מכך שנחשים יראו בסביבת המחיה שלנו כאחת שהיא אידיאלית עבורם למחיה, חשוב מאוד קודם כל לבצע גזימה של השטח שלנו מעשבים שוטים וגם שהדשא יהיה נמוך, כך לנחש לא יהיה היכן להסתתר. דבר נוסף שעלול למשוך נחשים הוא נזילות ורטיבויות במבנים סגורים נטושים כמו מחסנים או מקלטים ולכן חשוב מאוד לתקן נזילות במקומות כאלו, כמו גם לדאוג שאותם מקומות יהיו סגורים כדי למנוע את כניסתו של הנחש אליהם. 

כמו כן, הרחיקו אשפה ושאריות מזון כמו בשר בכדי לא לאפשר לנחש מקור מזון קל וזמין אליו הוא יוכל לחזור. כיום לא קיימת הדברת נחשים באמצעות ריסוס או חומר כימי ולכן חשוב מאוד לבצע את הפעולות הללו בכדי להבטיח שלא יגיעו אליכם נחשים אל סביבת מגוריכם. 

מה נעשה במידה ונפגוש נחש בכל זאת

במידה ונקטתם את כל הצעדים הללו ובכל זאת פגשתם נחש בסביבת המגורים שלכם חשוב מאוד שלא לפחד ולא לנסות ללכוד את הנחש בעצמכם או לעשות תנועות חדות. כל אלו עלולים לגרום לנחש לחוש שהוא תחת איום והוא עלול להכיש אתכם. חשוב מאוד לקרוא בהקדם האפשרי ללוכד נחשים המתמחה בלכידת נחשים שיגיע אליכם הביתה, יתחקה אחרי צעדיו של הנחש וילכוד אותו בצורה בטוחה והומנית. 


אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בלכידת נחשים כאשר אנו מבינים שברגע שפגשתם נחש בבית שלכם או בסביבתו הדבר שהכי חשוב לכם הוא זמינות והגעה אל המקום במהירות האפשרית. אנו נדאג שאחד מן הלוכדים המקצועיים שלנו יגיע אליהם במהרה על מנת ללכוד את הנחש ולהשיב לכם את השקט הנפשי של בית נקי וריק מזוחלים.

Call Now Button054-7500467