לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

רשתות להרחקת יונים

אין ספק שאחד הדברים היותר מטרידים במרחב הביתי הוא מזיקים ופולשים שאינם אמורים להיות שם. אז אמנם יונים הן בעלות כנף שלא נחשבות למזיקות, כשלעצמן, אך הן כן נחשבות סוג של מטרד רב עבור בני הבית. 

היונים בדרך כלל קובעות את מקום מושבן במקומות חשוכים ונסתרים כמו מסתורי כביסה לדוגמא, באיזור בו תלוי המזגן מחוץ לבית וכדומה. היונים אמנם נראית כמו ציפור חמודה ותמימה אך היא עלולה להביא עימה למרחב הביתי הרבה מאד בעיות. קודם כל, היא מביאה הרבה מאוד לכלוך.  חלקו יהיה בדמות נוצות שיתעופפו לכם באיזור החלונות ומסתורי הכביסה וסוג אחר הוא הלשלשת של היונים בכל האיזור סביבו חיות היונים, כולל גגונים, על הכביסה עצמה, על אדן החלון ועוד. מעבר לבעיות הללו היונים גם מביאות עימן הרבה מאוד מחלות וגם כינים, כאשר את שניהם הן עלולת להעביר אלינו בני האדם. 

מה ניתן לעשות על מנת לבצע הרחקת יונים יעילה?

במידה ואתם סובלים מבעיית יונים בבניין המגורים שלכם רצוי מאוד לקרוא לקבלן שעוסק בהרחקת יונים. דבר ראשון עליו יהיה למצוא היכן נמצאים הקנים של היונים ולסלקן משם. לאחר סילוק כלל היונים והקנים שנמצאו יבצע הקבלן מתיחת רשת לאורך הבניין במקומות בעייתיים כמו למשל אזור מסתורי הכביסה בו היונים אוהבות לקבוע את הקן שלהם. הרשתות מונעות מהן כניסה למעשה לשטחים הללו וכך הן לא יכולות לבנות שם את הקנים שלהן. תהליך מתיחת הרשת הוא מהיר יחסית ולוקח בין יום ליומיים של עבודה, תלוי כמובן כמה קומות יש לבניין שלכם. הרשתות למעשה מייתרות את השימוש באמצעים אחרים כמו דוקרנים נגד יונים. דוקרנים נגד יונים יש להניח בכל מקום בעייתי אליו מגיעות היונים. מדובר באמצעי להרחקת יונים שנחשב לאמצעי זול בניגוד לאחרים כמו משדר סאונד אותו תולים ברחבי הבניין והוא משדר קולות שמבריחים את היונים ופס צבירה שמעביר זרם חשמלי. 

מה עלינו לוודא לפני שאנו מזמינים קבלן להרחקת יונים?

לפני שאנחנו מזמינים קבלן להרחקת יונים ומתיחת רשתות בביתנו עלינו לוודא מספר דברים. קודם כל, עלינו לוודא כי יש לו נסיון בהרחקת יונים שכן יהיה עליו למצוא היכן הן מסתתרות לפני מתיחת הרשת. לאחר מכן, מומלץ לוודא כי לקבלן יש אישור לעבודה בגובה שכן זוהי בדרך כלל עבודה שנעשית באמצעות סנפלינג או אמצעי אחר לעבודה בגובה. דבר אחרון ולא פחות חשוב הוא לוודא כי יש לכם אחריות על הרשתות להרחקת יונים. כדי שבמידה ולאחר זמן מה אתם מגלים חור או פרצה והיונים חזרו להסתתר בין הבגדים שלכם תוכלו להפעיל אותה ולקבל מענה מקצועי. 


אנחנו בקבוצת פלא צברנו נסיון רב בהנחת רשתות להרחקת יונים ונשמח לעזור גם לכם להיפטר מהמטרד שיוצרות היונים עבורכם בבית שלכם.

Call Now Button054-7500467