לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת יתושים

אנשים רבים יאמרו שאחד הדברים היותר מטרידים בעונת הקיץ הם יתושים ועקיצות יתוש. ישנם אנשים אשר אלרגיים לעקיצות יתוש ואלו מתפתחות לגירוד ואודם בעור, דבר שיכול ללוות אותם מספר ימים. לכן, על מנת להקדים תרופה למכה, בבתים רבים נעשית הדברת יתושים מבעוד מועד כדי למנוע את התופעה הזו בחודשי הקיץ. ישנן מספר דרכים לבצע הדברת יתושים כאשר בין היתר ישנה הדברת יתושים רגילה באמצעות חומרי ריסוס קונבנציוליים ושיטה של הדברת יתושים ירוקה. מי שיחליט באיזו שיטה יש לנקוט במקרה שלכם הוא המדביר לאחר שהיה אצלכם בבית וראה את מקור הבעיה. 

כיצד ניתן למנוע את מכת היתושים?

ישנם מספר דברים שביכולתנו לעשות על מנת לצמצם או למגר לגמרי את בעיית היתושים כאשר קודם כל עלינו לייבש מקורות מים עומדים. במידה ויש לנו נזילה או רטיבות כלשהי על הרצפה עלינו לדאוג לייבש אותה מיד שכן היא נחשבת לנקודת דגירה נהדרת עבור יתושים. 

מעבר לכך, גם מים המטפטפים מן המזגן עלולים ליצור אצלכם בבית בעיית יתושים ולכן יש לדאוג לניקוז מתאים. כמו כן, דאגו לאטום את מערכת הביוב של הבית ובמידה ויש לכם בריכת נוי שגם היא נחשבת למקור מים עומדים דאגו לקנות דגים שניזונים מיתושים על מנת שתוכלו להנות מהדברת יתושים טבעית. מעבר לכך, ישנן פעולות אחרות שניתן לעשות כמו להדליק את המיזוג או המאוורר בבית, להדליק נר כדי שהיתושים יתרחקו מן העשן שלו, התקנת רשתות על החלונות והדלתות נגד יתושים ועוד. 

כיצד נבצע הדברת יתושים?

במידה וכל אותן הפעולות לא עזרו ואתם עדיין סובלים מבעיית יתושים במרחב הביתי כל שתצטרכו לעשות הוא להזמין אליכם הביתה מדביר מקצועי עבור הדברה נגד יתושים. קודם כל, המדביר ינסה להבין היכן נמצא מקור הבעיה, כלומר היכן נמצאות נקודות הדגירה והיכן נמצאים היתושים הבוגרים. לאחר מכן, הוא יקבע את שיטת ההדברה המתאימה ביותר עבור המקרה שלכם ויתחיל לבצע הדברה של איזורי הדגירה של היתושים והדברה של היתושים הבוגרים כאשר במידה וישנה בריכת נוי גם בקרבתה יבוצע טיפול נגד יתושים מבלי לפגוע בשאר בעלי החיים והדגים שחיים בה. 

הדברת היתושים תבוצע בדרך כלל בשעות הבוקר ולאחר מכן עליכם לא להימצא בקרבת המקום מספר שעות, בהתאם למה שיאמר איש המקצוע שביצע את הריסוס ולהקפיד לסגור את הבית בצורה המיטבית. בארץ ישנם מגוון רב של יתושים כאשר נגד רובם המכריע חומרי הריסוס הפעילים יעילים מאוד. 

אנחנו בקבוצת פלא צברנו נסיון רב בהדברת יתושים והתמודדות עם מצבים שונים בהם היתושים חיים במרחבים שונים כמו מקלטים, בריכות, חצר ועוד. לאור הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים אנו נדע להתמודד עם בעיית היתושים ממנה אתם סובלים ולדאוג כי המרחב הביתי שלכם והחצר יהיה נקיים מיתושים. 

יש לכם שאלות נוספות בנוגע להדברה נגד יתושים? צרו איתנו קשר עכשיו!

Call Now Button054-7500467