לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

כמה עולה הדברה? כל המידע בנושא

כמה עולה הדברה

כמה עולה מדביר ואיך בוחרים את המדביר הנכון? אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים להיות עליהם כל הזמן עם האצבע על הדופק הוא הדברה במרחב הביתי וגם סביב הבית שלנו. אין ספק שתופעה של חרקיםמזיקים ומכרסמים בבית שלנו היא קודם כל לא נעימה כלל ועלולה גם להפוך למפגע תברואתי במידה והיא לא מטופלת היטב. 

על מנת להימנע מבעיות אלו חשוב מאוד לעשות טיפולי מנע שיגרמו לכך שהבית שלכם והחצר שלכם לא יהיו אטרקטיביים עבור אותם מזיקים ומכרסמים. בין הטיפולים ישנם כללים פשוטים שעליהם עלינו לשמור על מנת שלא לעודד אותם להגיע אל המרחב שלנו כמו גם טיפול. מונע בדמותו של ריסוס כמו למשל ריסוס נגד ג׳וקים לפני בואו של הקיץ. כמו כן ישנם דברים שאנו יכולים לעשות לפני שאנו קוראים למדביר במידה ויש לנו בעיית מזיקים או מכרסמים. 

מה עלינו לעשות על מנת להימנע מכניסה של מזיקים לבית שלנו?

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו ממליצים לכל בית לבצע לאחר הריסוס בכדי לוודא שתופעת המזיקים לא תחזור הוא שמירה על כללי הגיינה מחמירים. אנו רואים תופעות רבות של מזיקים ומכרסמים שמגיעים אל המרחב הביתי מהחצר או מסביבתו החיצונית של הבית בעיקר על מנת לאכול שאריות של מזון. 

לכן, הקפידו לכסות קערות מזון, אל תשאירו פחים פתוחים ובהם שאריות של אוכל ומומלץ לשמור על חלונות הבית סגורים במהלך הלילה, שאלו הן השעות בהם המכרסמים יוצאים לחפש מזון. מזיקים אחרים כמו טרמיטים למשל יכולים לחדור מכיוונים שונים למרחב הביתי ולכן על מנת למנוע כניסה שלהם למרחב הביתי הימנעו מהכנסת רהיטי יד שנייה אל הבית שלכם ובמהלך שיפוץ הקפידו על חומרי בניין שעברו טיפול נגד טרמיטים בדגש על החול שמתחת לרצפות הבית. 

כמה עולה מדביר ומה המרכיבים שמשפיעים על מחיר הדברה? 

ישנם סוגים רבים ושונים של הדברה במחירים שונים כאשר מספר משתנים ישפיעו בסופו של דבר על המחיר הסופי. כאשר מבררים עלות הדברה, קודם כל חשוב לוודא שסוג ההדברה אכן תואם את הבעיה שלכם שכן ישנם סוגי הדברה בהם תצטרכו להדביר מספר פעמים או לבצע הדברה באמצעות מספר חומרים בכדי להשמיד לגמרי את המזיקים.

הסיבה שנצטרך סוגי חומרים שונים היא לאור העובדה שישנם מזיקים שהחומר הפעיל שמשמיד אותם לא ישמיד את הביצים שלהם ולכן עלינו להשתמש בחומר נוסף דבר שעלול לייקר את המחיר. כמו כן ישנם סוגי הדברות שעולים יותר כסף לאור המורכבות שלהם. הדברת טרמיטים בתור דוגמא היא הדברה מאוד קשה שברוב המקרים לוקחת מספר חודשים עד שניפטר מהבעיה באופן סופי וייתכן שהמדביר יאלץ לחזור אליכם שוב על מנת לחזק את הריסוס.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אנחנו בקבוצת פ.ל.א. הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברות ונשמח לתת לכם הצעת מחיר לכל סוג הדברה אותו אתם צריכים וכמובן נעשה הכל על מנת לפתור לכם את בעיית המזיקים.

Call Now Button054-7500467