הדברה מחיר

הדברה מחיר

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים להיות עליהם כל הזמן עם האצבע על הדופק הוא הדברה במרחב הביתי וגם סביב הבית שלנו. אין ספק שתופעה

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית

פרעושים בבית

אין ספק שפרעושים בבית יכולים להוות מטרד רציני עבור דיירי הבית עקב הנזקים שהם גורמים, בעיקר לאנשים בעלי אלרגיות. ישנה סברה כי הפרעושים תוקפים אך

קרא עוד »
הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים

לעיתים בחודשי האביב אנו מתחילים להתגרד ומאשימים את היתושים בתור אלו שאחראים לגירודים ולעקיצות שנתגלו על גופנו. רבים לא יודעים זאת אך בפועל מדובר בעקיצות

קרא עוד »

דברים חשובים לקחת בחשבון בבחירת מדביר

לעיתים אנו מוצאים את עצמנו שאנו צריכים לבצע הדברה בבית שלנו לאחר הופעת מזיקים, מכרסמים או מעופפים. בהחלט לא מדובר בפעולות שאנו עושים כל יום ולכן חשוב מאוד לבצע אותם בצורה מוקפדת. שאנו אומרים לבצע אותה בצורה מוקפדת אנו מתכוונים בעיקר לזה שלא אנחנו נבצע אותה אלא נשכור את שירותיו של מדביר מקצועי שיבצע אותה עבורנו. הסיבה בגינה לא כדאי לנו להתחיל להתעסק עם נושא ההדברה בבית ולתת למקצוענים לעשות את זה עבורנו היא מאוד ברורה וזה כי הבריאות שלנו ושל בני ביתנו תלויים בכך. 

עבודת ההדברה היא אמנם אינה מורכבת אך יש להפגין ידע רב מאוד ובקיאות בכל חומרי ההדברה השונים לאור העובדה שמדובר בחומרים כימיים שרובם מסוכנים לנו בני האדם. לכן, כאשר אנו בוחרים מדביר כדאי שנבדוק מספר פרטים עליו ועל ההדברה עצמה לפני שאנחנו מזמינים אותו לביצוע את העבודה. 

מה עלינו לבדוק עם המדביר לפני שאנו שוכרים את שירותיו?

הקריטריון הראשון לבחירת מדביר הוא רישיון. לכל מדביר חייב להיות רשיון מהמשרד לאיכות הסביבה מהסיבה שהזכרנו קודם לכן. המדביר עובד עם חומרים כימיים רבים, רובם רעילים עבור בני אדם וחיות מחמד ולכן מומלץ לראות שמדובר באדם שעבר הכשרה מקצועית מקיפה לקבלת הרשיון. עצם זה שמדובר במדביר מוסמך בעל רשיון אנו יכולים להיות בטוחים כי המינונים של החומרים הכימיים לא יהיו כאלה שיזיקו לנו בני האדם לאחר ההדברה. 

מעבר לכך עלינ לבדוק כי לאותו מדביר שאתם רוצים לשכור את שירותיו יש נסיון בהדברת המזיק ממנו אתם סובלים. למשל, הדברת טרמיטים היא נושא סבוך ומורכב ולא כל המדבירים מתמחים בה. לכן, יש לראות כי למדביר אותו בחרתם יש את הנסיון הדרוש לעזור לכם לצאת מבעיית המזיקים אליה נקלעתם. 

סוג ההדברה בהתאם לבעיה

דבר חשוב נוסף הוא סוג ההדברה שבה משתמש המדביר שכן אם יש לכם בעיית מכרסמים בבית לדוגמא לא תוכלו להשתמש בכל סוג הדברה במידה ויש לכם תינוקות או כלבים למשל. על כן, מומלץ לשאול את המדביר איך בדיוק הוא מתכנן להדביר את המזיקים ולספר לו מה המצב שלנו בבית מבחינת תינוקות, בעלי חיים והיכולת שלנו לעזוב את הבית למספר שעות או ימים. 

אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בכל סוגי ההדברות של כל סוגי המזיקים ונשמח לעזור לכם בכל בעיית מזיקים ממנה אתם סובלים. צוות המדבירים שלנו פועל עם רשיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה תוך מקצועיות חסרת פשרות בשילוב מגוון רב של טכניקות הדברה שיעזור לכם להתגבר על כל בעיית מזיקים.

Call Now Button054-313-3338