לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברה ירוקה

כיום ישנם לא מעט טרנדים סביבתיים שכל מטרתם היא לשמור על כדור הארץ והמשאבים שלו וכמובן כפועל יוצא מכך, גם עלינו בני האדם. חומרי הדברה רגילים מתבססים בעיקרם על חומרים כימיים כאשר אותם חומרים מסבים בטווח הארוך נזק לסביבה וגם לנו בני האדם. לכן, על מנת לשמור על איכות הסביבה ועל כדור הארץ הומצאו שיטות רבות של הדברה ירוקה שבמסגרתה משתמשים באמצעים אחרים להדברת המזיקים כמו למשל חומרים על בסיס צמחים כנגד מזיקים או הדברה אלקטרונית נגד מעופפים כמו עטלפים או מכרסמים ועוד. 

מה היתרונות של הדברה ירוקה?

אז בראש ובראשונה היתרון המרכזי של הדברה ירוקה היא העובדה שאנו מדבירים את המזיקים או החרקים באמצעות חומרים שלא מסבים נזק לאיכות הסביבה, לנו בני האדם וגם לא לחיות המחמד שלנו. 

במקרים רבים בהם מבוצע ריסוס רגיל בבית אנו נצטרך לעזוב את הבית למשך מספר שעות, למצוא סידור לחיות המחמד למשך מספר ימים כיוון שלא יוכלו לשהות בבית. לעומת זאת, אם אנו עושים ריסוס אורגני אנו נוכל לשכוח מכל אותם דברים ולהישאר בביתנו בזמן הריסוס ביחד עם הילדים שלנו, התינוקות וגם עם חיית המחמד כיוון שאותם חומרים לא מסוכנים עבורנו ועבור החיות. 

בנוסף לא תצטרכו לפנות מדפים בארונות הבגדים או ארונות המטבח שלכם היות והריסוס גם לא נדבק אליהם ותוכלו להמשיך בשגרת החיים שלכם כרגיל. ישנם חומרי הדברה ירוקה שתוכלו ליישם לבדכם בבית בלי להזמין מדביר היות ולא מדובר בחומרים כימיים שההתעסקות איתם מחייבת רשיון מדביר של המשרד לאיכות הסביבה. 

סוגי הדברה ירוקה

ישנם מגוון רב סוגי הדברה אורגנית וירוקה כאשר ישנם חומרים טבעיים שבאמצעותם ניתן להדביר מזיקים רבים כמו נמלים, ג׳וקים וזבובים למשל. ישנם פתרונות של הדברה ירוקה בה משתמשים בחומרים שדוחים את אותם מזיקים ואילו ישנם חומרים ירוקים אחרים שתפקידים הוא לחסל את המזיקים כמו ג׳ל למשל שיעיל מאוד נגד נמלים אותו מפזרים להם בתור פתיון מזון. 

את הפתיון הן לוקחות עימן אל הקן וכך מרעילות את כל הנמלים שאוכלות מן הג׳ל שהוא למעשה רעל עבורם ובפועל הקן מושמד. 

ישנם פתרונות ירוקים להדברת מכרסמים שלא באמצעות חומרים כימיים כמו למשל כלובי האכלה או מלכודות דבק שגם כן לא מזהמים את הסביבה ולוכדות את המכרסמים בצורה מאוד יעילה. 

פתרון נוסף שיעיל מאוד נגד עטלפים לדוגמא הוא מערכת אלקטרונית שמשמיעה סאונד בתדר שמרחיק את העטלפים מן המבנה שלנו כאשר את הסאונד עצמו מפיקים רמקולים שמותקנים סביב המבנה או במקומות בעייתיים. 

אנחנו בקבוצת פלא מתמחים בכל סוגי הפתרונות של הדברה ירוקה נגד כל סוגי המזיקים, המכרסמים והמעופפים ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבצע הדברה אורגנית ירוקה בבית או בבניין שלכם.

Call Now Button054-7500467