לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

שירותי הדברה – כל מה שחשוב לדעת

אין ספק ששירותי הדברה הם דבר חשוב מאוד שתרומתם בהיבט התברואתי והסטרילי היא חיונית ביותר. אף אחד מאיתנו לא מעוניין שיסתובבו לו ברחבי הבית מזיקים כאלה ואחרים ומכאן נובעת הנחיצות של שירותי הדברה איכותיים. לא כל המדבירים שפועלים בשוק כיום הם מדבירים שמקפידים על איכות או על כללי הבטיחות הקבועים בחוק, דבר שהצרכנים כלל לא יודעים לאור העובדה שהנושא אינו מוכר למרביתם. לכן החלטנו לכתוב לכם מספר כללים על שירותי הדברה וכל מה שחשוב לדעת בנושא על מנת שתוכלו להזמין חברת הדברה שמספקת שירותי הדברה איכותיים ובטוחים. 

ביצוע הדברה ירוקה

אין ספק שאחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא שמירה על איכות הסביבה ועל המשאבים הטבעיים של כדור הארץ. עולם ההדברות עשה בעקבות כך שינויים רבים, היות וחומרי הדברה רבים אינם מטיבים עם איכות הסביבה בטווח הארוך. כתוצאה מכך, פותחו בשנים האחרונות מגוון רב של פתרונות הדברה ירוקים, בשימוש חומרים שאינם מזיקים לאיכות הסביבה אבל ברוב המקרים יעילים באותה מידה כנגד המזיקים. כאשר אתם מתכננים להזמין שירותי הדברה, בדקו עם חברת ההדברה האם היא מבצעת את ההדברה באמצעות חומרים ירוקים ששומרים על איכות הסביבה, אך מעבר לכך- מזיקים פחות לבריאות של בני הבית וכמובן לא מסוכנים כלל לחיות המחמד שגרות אתכם. 

מתן אחריות אל הריסוס

אחד הדברים החשובים ביותר לפני שאתם מזמינים חברת הדברות לבצע אצלכם בבית או בבניין הדברה היא האחריות אותה תקבלו על ההדברה. במקרים רבים לא ניתן להשמיד את המזיקים בהדברה הראשונה ונדרש ביקור נוסף לביצוע תחזוקה להדברה או הדברה נוספת במידה וההדברה הראשונה לא צלחה ואנו עדיין נמצאים בבעיה עם המזיקים. עליכם לבדוק כי על השירות אותו אתם מזמינים יש אחריות מצד חברת ההדברות, על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים פעמיים על ההדברה. ברוב המוחלט של המקרים על ההדברה יש תקופת אחריות של בין מספר חודשים לשנה אחת אך חשוב לסגור את הפרט הזה מראש בטרם אתם מקבלים את הצעת המחיר על ההדברה. 

עבודה עם רשיון וכלל ההיתרים

שירותי הדברה היא מלאכה מאוד מורכבת עם אחריות גדולה על הכתפיים לאור העובדה שהמדביר מתעסק עם חומרים רעילים לבני האדם ולסביבה. על המדביר לדעת בדיוק אילו חומרים אסורים לשימוש ואילו מותרים, אילו חומרים מזיקים לבני אדם וחיות מחמד ואילו לא, ועל כן לכל מדביר חייב להיות רשיון לעסוק בהדברה. 
לכן, לפני ההדברה עליכם לוודא כי למדביר יד רשיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה המתיר לו לעסוק במקצוע.

אנחנו בפ.ל.א. הדברות מקפידים על הבטיחות בעבודה ומשתמשים אך ורק בחומרי הדברה המותרים לשימוש. אנו נשמח לייעץ לכם בנושא של שירותי הדברה וכל מה שחשוב לדעת בנושא.

Call Now Button054-7500467