לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

ג׳ל נגד טרמיטים – האם זה פתרון יעיל?

הופעה של טרמיטים במרחב הביתי או הציבורי יכולה להיות מטרד אמיתי שידיר שינה מעיניהם של אנשים רבים. הטרמיטים עצמם הם אמנם אינם מזיק שפוגע באנשים, שכן הם לא נושכים ולא עוקצים אנשים כלל, אך הנזק שהם עלולים להסב לרכוש הוא עצום. הסיבה העיקרית לכך היא משום שהטרמיטים ניזונים מתאית אותה ניתן למצוא בעץ על סוגיו השונים, וכך תוך זמן קצר מהופעתם במרחב הביתי יכולים הטרמיטים לכרסם דרכם דרך משקופי הבית, רצפת הפרקט ומשם אל יתר רהיטי הבית העשויים מעץ כאשר הנזק הוא כאמור, בלתי הפיך. 

הדברת טרמיטים היא אתגר אמיתי וברוב המוחלט של המקרים יקח למדביר מקצועי כמה שבועות ואף חודשים עד שהוא יוכל לומר בפה מלא שהוא נפטר באופן מוחלט מן הטרמיטים. כאשר אנו מבחינים בהופעתם של הטרמיטים במרחב הביתי זה סימן שכבר מאוחר מידי וקן של טרמיטים תקף את הבית וכדאי לקרוא למדביר בהקדם האפשרי. 

אילו פתרונות הדברה קיימים נגד טרמיטים?

קיימים מגוון פתרונות הדברה נגד טרמיטים, כאשר אחד מהם הוא ריסוס נגד טרמיטים. נקודה בעייתית איתו היא שהיעילות שלו היא לטווח הקצר בלבד ולכן נשתמש בריסוס במקרים קשים של מכת טרמיטים או ביחד עם הדברה מעמיקה. 

תהליך ההדברה נגד הטרמיטים כולל קדיחה בקרקע של האיזור הנגוע על פי ראות עיניו של המדביר והחדרת רעל אל לב האדמה. 

הרעל תפקידו לבודד את הבית בצורה שהטרמיטים שכבר נמצאים באיזור הבית לא יוכלו לחזור למושבה שלהם וכך ימותו עקב כך שהם לא מקבלים את הויטמינים הדרושים להם מן המלכה על מנת לשרוד וטרמיטים חדשים לא יכולו להגיע לאיזור הבית שלנו. מעבר לכך, קיים פתרון של ג׳ל נגד טרמיטים אך בו חשוב מאוד שלא לעשות שימוש במקביל לריסוס ומיד נסביר מדוע. תפקידו של הג׳ל הוא לדמות אוכל אותו הטרמיטים יקחו חזרה אל הקן או המושבה כאשר אותו ג׳ל הוא למעשה רעל עבור הטרמיטים. 

הטרמיטים ישאו את הג׳ל אל לב הקן וכך הם בעצמם יעשו עבורנו את העבודה בכך שיהרגו את יתר הטרמיטים בקן שלהם על ידי נשיאת הרעל אל לב הקן. כך נוכל למעשה לחסל את הבעיה מן השורש שלה ולהיפטר מן הטרמיטים. כל שעלינו לעשות הוא למצוא את התעלה אותה חפרו הטרמיטים ולבקוע בה חור קטן דרכו נוכל להחדיר את הג׳ל אל התעלה. 

במידה וניתן, אפשר לכסות את החור שעשינו בתעלה לאחר החדרת הג׳ל בכדי לא להפריע לפעולת הטרמיטים כדי שיוכלו לשאת את הג׳ל עד לקן שלהם ללא כל הפרעה. יש להקפיד לא ליישם את הג׳ל במקביל לריסוס שכן הטרמיטים יסלדו מהריסוס וכך לא יגשו אל הג׳ל.

אנחנו ב-פ.ל.א. הדברות מתמחים בכל סוגי הדברות הטרמיטים ונשמח לייעץ לכם כיצד להיפטר מטרמיטים במרחב הביתי ולגם להציע לכם שירותי הדברה.

Call Now Button054-7500467