לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברה – להיפטר ממזיקים באופן מהיר, יעיל ובטוח

אין ספק שאחד הדברים היותר מטרידים במרחב הביתי הוא הופעתם של מזיקים שונים כאשר יש מזיקים שיכולים להסב לנו- בני האדם, נזק בצורה ישירה כמו עכברים או חולדות, מזיקים שיכולים להסב נזק חמור לרכוש, כמו טרמיטים, למשל, או מזיקים שלא מסבים נזק כלל אך הם מפגע תברואתי ואסתטי בבית כמו נמלים או ג׳וקים. 

אנו רואים במקרים רבים כי הלקוחות שלנו מבקשים לבצע הדברה מונעת שהיא נחשבת לכלי מאוד יעיל למניעת הופעת של אותם מזיקים כלפיהם אנו מכוונים את הריסוס, אך איך ניתן לדעת איזה ריסוס לעשות ונגד אילו מזיקים?

באופן כללי, מומלץ לבצע ריסוס מונע כנגד מזיקים שאתם יודעים שחיים באיזור הבית שלכם או כנגד מזיקים ששכנים דיווחו על הופעתם. כאשר אתם תזמינו את המדביר אליכם הביתה, הוא יבחן את השטח של הבית שלכם ויבחר היכן בדיוק למקד את ההדברה בהתאם לדיווחים של היכן נצפו המזיקים. לרוב המזיקים הנפוצים ביותר שנהוג בישראל לבצע הדברת מנע נגדם הם תיקנים, נמלים, עכברים וחולדות. 

ריסוס לאחר הופעת המזיקים

לאחר שהופיעו מזיקים בבית שלכם כנראה שאין דרך חזרה ואתם חייבים הדברה על מנת שתוכלו להיפטר מהם. ישנם מגוון רב של סוגי הדברות, כאשר כל הדברה מתאימה למזיקים אחרים וכמובן שגם עוצמת ההדברה ואופי חומרי ההדברה שבהם נשתמש נגזרים מהחומרה של כמות המזיקים בבית שלנו.

ישנם למשל פתרונות של הדברה ירוקה אשר אינם מזיקים כלל לבני אדם או לחיות מחמד אך לא תמיד הם מתאימים לשימוש ולכן יש להיוועץ עם מדביר מוסמך. ההתייעצות עם המדביר תעזור לנו לבצע הדברה יעילה יותר כאשר המטרה כמובן היא להיפטר מהמזיקים כמה שיותר מהר ובצורה בטוחה שלא מסכנת את בני הבית. 

מדוע חשוב חומר ההדברה בו נשתמש?

אז כפי שציינו קודם לכן, בראש ובראשונה לכל מזיק יש חומר הדברה שיעיל נגדו ולכן ההתאמה של חומר ההדברה אל התופעה וחומרתה הן חשובות מאוד להצלחתו של התהליך. לכן, על המדביר להכיר את כל חומרי ההדברה בהם הוא משתמש על בוריים ולשם כך הוא עובר הסמכה מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות שרק בסופה הוא מקבל את רשיון המדביר שלו.

החשיבות להסמכה הזו היא חשובה מאוד, שכן כך יוכל המדביר לדעת אילו חומרים מזיקים לבני האדם ולחיות המחמד וכפועל יוצא מתי הם יוכלו להשאיר בבית בזמן הריסוס ומתי יאלצו לצאת ממנו בזמן הריסוס ולאיזה פרק זמן. 


אנחנו ב-פ.ל.א. הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברות של כלל המזיקים השונים עקב הנסיון הרב שצברנו וגם בחומרי ההדברה השונים הקיימים בשוק, הירוקים והקונבנציונליים, כך שבפעם הבאה שאתם רוצים להיפטר ממזיקים אצלכם בבית במהירות, יעיל וביטחה, אנו ב-פ.ל.א. נשמח לעזור לכם בכל משימת הדברה.

Call Now Button054-7500467