לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברה בכפר סבא

אין ספק שאחד השירותים התברואתיים החיוניים ביותר עבור המרחב הביתי והציבורי כאחד אלו הם שירותי הדברה בכפר סבא. התפקיד של שירותי הדברה, כמובן, הוא מניעת מזיקים במרחבים ביתיים וציבוריים, כאחד כאשר לכל סוג של חרק או מזיק יש פתרון שמתאים לו.

ישנם שני סוגים של הדברות כאשר הראשון הוא הדברה מונעת, שאותה נבצע לפני הופעת המזיקים על מנת שלא ניתקל בהם. טיפול מונע נגד מזיקים נבצע בדרך כלל במקומות שבהם אנו יודעים על קיומו של סוג מזיק מסויים, אך הוא טרם הופיע אצלנו בבית. טיפולים אלו יכולים להיות גם טיפולים באמצעות חומרי הדברה ירוקים וגם באמצעות חומרי הדברה קונבנציונליים. 

למעשה, אנו רואים בשנים האחרונות יותר ויותר בתי אב בישראל מבקשים לבצע הדברות מונעות, בעיקר נגד מזיקים שלאחר שכבר מופיעים אצלנו בבית קשה מאוד להיפטר מהם כמו טרמיטים למשל שבמקרים מסויימים ייתכן ויקח לנו מספר חודשים לפתור את הבעיה לגמרי.

הדברה בזמן שהמזיק כבר נמצא

הסוג השני של ההדברה הוא לאחר הופעת המזיקים ולה אנו רואים הרבה ביקושים, בהתאם לעונה כמובן, כאשר עם הקיץ, כשמופיעים הג׳וקים בהמוניהם, למשל, אנו נראה יותר דרישה לריסוס נגדם במרחבים הביתיים. גם להדברה לאחר הופעת המזיקים ישנם מגוון רב של פתרונות בהם גם פתרונות הדברה ירוקים. 

כיצד נבחר שירותי הדברה בכפר סבא?

על מנת לבחור שירותי הדברה בכפר סבא עלינו לשים דגש למספר רב של משתנים לפני שנבחר את חברת ההדברה איתה נעבוד. קודם כל, יש לבדוק שחברת ההדברה פועלת באישור מהמשרד לאיכות הסביבה, שכן ההתעסקות עם חומרים ורעלים, כמו אלה שמשמשים אותנו למטרות הדברה, מצריכה מאיתנו להפגין ידע ומקצועיות, דבר שמאוגד תחת הנחיות קפדניות מאוד של המשרד לאיכות הסביבה ולכן הוא מנפיק אישורים אך ורק למדבירים מוסמכים שעברו הכשרה לכך. 

גם למדביר עצמו חייבת להיות תעודה אישית המתירה לו לעסוק בהדברה. 

דבר נוסף שיש לבחון הוא באילו חומרי הדברה משתמש המדביר שלכם והאם יש לו גם פתרונות הדברה ירוקה שפחות מזיקה לסביבה, אך חשוב מכך- לא מזיקה לבני הבית ולחיות המחמד שגרות בבית. חשוב לציין כי לא כל חומרי ההדברה מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה ולכן חשוב מאוד לבדוק את הנושא טרם קיבלנו את ההחלטה לגבי זהות המדביר. 

הדברה עם אחריות?

דבר אחרון שאנו ממליצים לכם לבדוק עם חברת ההדברה הוא מהי תקופת האחריות שתקבלו על ההדברה אותה תבצעו. לעיתים תקבלו תקופת אחריות של מספר חודשים בהדברות מסויימות ולעיתים תקופה של שנה בהדברות מורכבות אך חשוב לבדוק שיש אחריות על ההדברה במידה והמזיקים חוזרים. 

אנחנו בפ.ל.א. הדברות שמים דגש על שירותי הדברה מקצועית על מנת לפתור לכם את בעיית המזיקים אך גם שמים דגש על שימוש בחומרים שאינם מזיקים לבריאות ולאיכות הסביבה.

Call Now Button054-7500467