לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הכירו את דג הכסף – מה זה ואיך מדבירים?

רבים חושבים שהוא ג׳וק קטן שעדיין לא התפתח אבל דג הכסף הוא מזיק אחר לגמרי, נטול כנפיים וקטן הרבה יותר. בדומה לג׳וק, גם הוא אינו מסוכן לבני האדם כלל וכלל, ולמעשה ניתן לראות בו כמפגע תברואתי בלבד, כזה שלא נעים להיתקל בו בסביבה הביתית. דג הכסף מסוגל לגרום לנזקים קלים ברכוש, כמו למשל, כרסום ספרים או בדים.

למעשה, ישנם שני סוגים של דגי כסף, האחד מעדיף תנאים של חוץ והשני תנאים ביתיים, כאשר שניהם נמשים לסביבות לחות וחמימות ופועלים אך ורק בלילה היות והם סולדים מאור יום. 

דג הכסף הינו חרק קטן יחסית, ללא כנפיים וניתן לראותו במגוון צבעים כמו כסוף, אפור או שחור ויש לו זוג מחושים ארוכים בעזרתם הוא מתקדם. נקבת דג הכסף יכולה בתנאים מיטביים שהזכרנו קודם לכן, בעיקר חמימים ולחים, להטיל עד מאה ביצים, שהוא קצב התרבות די גבוה. דג הכסף ניזון בעיקר מסוכרים ועמילנים אותם הוא יוצא לחפש ממקום המסתור שלו בעיקר בשעות הערב והלילה בכדי להימנע מאור היום. 

כיצד ניתן למנוע את הופעתו של דג הכסף במרחב הביתי?

אז כפי שציינו, דג הכסף אוהב בעיקר סביבה לחה וחמימה, ועל כן ניתן יהיה למצוא אותם פעמים רבות בכל מיני חריצים בקירות, הפאנלים או ברצפת הבית, בעוד מחוץ לבית יהיה ניתן למצוא אותו מתחת לסלעים ומחילות חשוכות.  

לכן, הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות בכדי למנוע את כניסתו של דג הכסף לבית שלנו הוא קודם כל לוודא כי אין לנו כלל חריצים ונקיקים אליו הוא יוכל להיכנס, כאשר במידה וקיימים חריצים כאלו יש לאטום אותם. דבר נוסף שביכולתנו לעשות הוא לאוורר מקומות לחים, כמו למשל, את חדר האמבטיה הנוטה לצבור לחות יותר מחדרים אחרים ובכך למנוע את האטרקטיביות של מקום לח עבור דג הכסף.

מעבר לכך, הקפידו לשמור על ביתכם נקי בעיקר על סביבת המטבח ופינת האכילה היות ודג הכסף נמשך לסוכרים ועמילנים אותם הוא יכול למצוא במטבח או בסביבת פחי האשפה. 

כיצד נדביר את דג הכסף?

ישנן מגוון שיטות להרחקה והדברת דג הכסף, כאשר חלקן ירוקות לגמרי כמו השארת תפוח אדמה בקערה ולכידתו של דג הכסף שמגיע לאכול את תפוח האדמה וזריקתו לפח האשפה או לשירותים. מעבר לכך, ישנן תערובות שמשמשות לפתיון, כאשר חלקן עשויות סוכר וחלקן רעל, וכאשר דג הכסף אוכל מאותם פתיונות הוא מת מיד.

במידה ולא הצלחתם להדביר אותו בדרכים הללו מומלץ לקרוא למדביר מוסמך כאשר אנחנו ב-פ.ל.א. הדברות צברנו נסיון רב בהדברתו של דג הכסף. מעבר להדברה, אנו מזהים נקודות בעייתיות ואומרים לכם בדיוק במה יש לטפל על מנת למנוע את הופעתו בשנית בעתיד.

Call Now Button054-7500467