מה ניתן לעשות נגד פרעושים בבית?

מרגישים שהגוף שלכם מגרד ואתם לא מבינים מאיפה זה מגיע? בכל פעם שאתם מנסים לנוח אתם מרגישים גירוד בלתי נסבל? יש סיכוי גבוה שאתם סובלים מפרעושים.

פרעושים הם חרקים שנחשבים מטרד, הן עבור חיות והן עבור בני אדם.

קיימים למעלה ארבעים סוגים שונים של פרעושים. הפרעושים הם בעצם סוג של חרק קטן מאוד עם רגליים אחוריות חזקות שמקנות להם יכולות ניתור גבוהות מאוד.

למעשה, בעזרת אותן רגליים הפרעושים מסוגלים לקפוץ אל עבר הפונדקאי שלהם, להזין את עצמם מהדם שלו ולהמשיך להתקיים.

כאשר פרעושים עוקצים הם מוצצים את דם החיה או בן האדם אליו נטפלו ומשאירים עקיצה באותו מקום שגוררת גירוד בלתי נסבל שמלווה אותנו לאורך זמן.

חשוב מאוד לעשות כל מה שצריך כדי לטפל בבעיית הפרעושים משום שבשונה ממזיקים אחרים כמו טרמיטים למשל או מקקים, הם גם מעבירים מחלות ואפילו יכולים במקרים קיצוניים לגרום למוות.

אחד הגורמים המרכזיים שמעודדים פרעושים בבית הוא כתוצאה מטיפול לקוי או אי טיפול בבעלי החיים שלנו כמו חתולים או כלבים.

לכן טיפול נגד פרעושים הוא בגדר חובה בעיקר בחודשי הקיץ. ברגע שהפרעושים נכנסו אלינו הביתה או אל החצר יכולת ההתרבות שלהם אדירה ואתם עלולה למצוא את עצמכם עם כמות כפולה של פרעושים.

 

זיהינו שהבעיה היא פרעושים, מה אפשר לעשות?

על מנת להימנע ממצב שבו נכניס אלינו פרעושים הביתה ונזדקק לשירות של הדברת פרעושים אנחנו בקבוצת פלא הדברות ממליצים לכם קודם כל קודם כל לטפל בחיות המחמד שלכם בצורה יסודית.

ניתן לרחוץ אותן לפני שהקיץ מגיע, לספר אותן ולטפל בהן נגד פרעושים. יש היום קשת רחבה של פתרונות החל מחטיפים נגד פרעושים שנותנים לפי משקל וסוג החיה, דרך קולרים ועד מוצרי טיפוח שמורחים להם על העור.

ניקיון יסודי של הבית חשוב לא פחות בעיקר באזורים כמו שטיחים, וילונות ומזרנים. 

הדברת פרעושים איך זה עובד?

המדבירים של קבוצת פלא הדברות מתמחים בביצוע הדברת פרעושים. מדובר בהדברה מורכבת שדורשת הבנה מקצועית, ידע ויסודיות.

בשלב הראשון נבצע סריקה בבית וכך נוכל להבין באיזה שלב נמצאים הפרעושים בביתכם מבחינת ההתפתחות שלכם.

לפרעוש 4 שלבים במחזור חייו. לכל שלב יש להתאים סוג אחר של הדברה. בהתחלה הפרעוש בתוך הביצה, אחר כך הוא בוקע לרקמה, לאחר מכן הופך לגולם ומגולם לפרעוש.

לכל שלב יש להתאים חומר הדברה שונה ולכן חשוב מאוד לקבוע בצורה נכונה באיזה שלב הפרעושים נמצאים, אחרת ההדברה לא תהיה אפקטיבית.

לאחר שהחלטנו מהו הריסוס, מתחילים בריסוס שישלב בתוכו חומרי ריסוס וחומרים מעכבי גדילה על מנת להפוך את הריסוס לאפקטיבי יותר. 


לפרטים נוספים אודות הדברת פרעושים ופעולות מנע צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

Call Now Button