לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

ריסוס נגד קרציות בבית

אנשים רבים חושבים שקרציות הן מטרד אך ורק עבור בעלי חיים, ואכן הן בהחלט מעדיפות להיטפל לחיות כמו כלבים, חתולים, פרות, בהמות אחרות ואפילו לעופות, אך קרציות בהחלט מסוגלות גם להיטפל לבני אדם. הקרציות הן חרקים ממשפחת העכבישים שנצמדות לגוף הפונדקאי שלהן ומוצצות לו את הדם, כאשר הסכנה המרכזית כשהן עוקצות אדם היא העברת מחלות שהן נושאות עימן אליו.

בנוסף, עקיצת הקרציה יכולה להיות מאוד לא נעימה, לגרד, ליצור אודם סביב איזור העקיצה ועוד מספר תופעות לוואי או תופעות אלרגניות. הקרציות יחפשו מקום קינון נוח בו יוכלו לחיות, להטיל את הביצים שלהן, כמו למשל בגינה או אפילו על בעל החיים ממנו הן מוצצות את הדם. הסכנה בהתרבות של הקרציות אצלנו בבית או בחצר היא שהן עלולות לעקוץ גם אותנו ולהעביר לנו מחלות כפי שציינו קודם. 

מה עלינו לעשות על מנת למנוע התרבות של קרציות בגינה או בבית?

ישנם מספר דברים שעלינו לעשות על מנת להבטיח שלא יהיו לנו קרציות בבית או בגינה. דבר ראשון, במידה ויש לנו חיית מחמד עלינו לטפל בה באופן תקופתי בטיפול נגד קרציות, על מנת שקרציות לא ירצו להתקרב אל חיית המחמד שלנו ולהפוך אותה לפונדקאי שלהן.

את הטיפול התקופתי נגד קרציות ניתן לבצע באמצעות תכשיר נגד קרציות שמטרתו היא הרחקתן מבעל החיים. בנוסף, מומלץ מאוד לנקות את כל האיזורים של הבית והגינה, כאשר יש לשים דגש מיוחד על חריצים וסדקים בהן יכולות הקרציות להטיל את הביצים שלהן ולהסתתר. במידה ועשינו את כל זה ועדיין אנחנו רואים מכת קרציות בבית שלנו או בחצר, כמו גם על בעל החיים שלנו, רצוי מאוד להזמין ריסוס נגד קרציות בבית. 

כיצד מתבצע ריסוס נגד קרציות בבית?

קודם כל, חשוב מאוד לציין כי ברגע שאנחנו שמים לב לריבוי מקרים של קרציות בבית שלנו או בגינה מומלץ מאוד להזמין מדביר בהקדם על מנת שלא לתת לקרציות הזדמנות להטיל עוד ביצים ולהתרבות. שנית, לריסוס נגד קרציות בבית יש לבצע הכנה מקדימה בדמות של ניקיון יסודי מאוד של הבית, טיפול בבעל החיים ווידוא שאין לו קרציות עליו.

 
הריסוס עצמו נגד קרציות פוגע במערכת העצבים שלהן והורג אותם לאחר זמן קצר מאוד, אך בנוסף לכך, יש לבצע גם הדברה נגד הביצים שהטילו הקרציות, על מנת לוודא כי לאחר מספר ימים מכת הקרציות לא תחזור על עצמה. מדביר מקצועי יבצע שילוב של הדברת הקרציות והדברת הביצים שלהן במקביל, תוך שימוש בחומרים שונים, על מנת להבטיח את יעילות הריסוס. חשוב לציין כי ישנם חומרי ריסוס נגד קרציות שיעילים רק לימים ספורים בלבד ולכן חשוב להתייעץ עם המדביר שלכם באיזור חומר הוא משתמש כדי שנדע איך לפעול בהמשך ואם לקרוא לו שוב במידה ואנו פוגשים קרציות לאחר מספר ימים.

Call Now Button054-7500467