לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת אודות הדברה

אין ספק שאחד הדברים הפחות נעימים במרחב הביתי הוא הופעה של מזיקים מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בג׳וקים שאמנם אינם מזיקים לבני אדם אך פשוט לא נעים לפגוש אותם בבית והם נחשבים למטרד אסתטי, טרמיטים שגם הם אינם מזיקים לבני אדם אך יכולים להסב נזק רב מאוד לרכוש ובין אם מדובר בפשפשים שיכולים לעקוץ אותנו ולגרום לגירודים ועוד מגוון רב של מזיקים מטרידים.

לעתים רבות, מבקשים בעלי בתים לבצע הדברה מונעת שתגרום לאותם מזיקים לא להגיע כלל אל הבית שלנו, אך גם אם נבחר שלא לבצע הדברה מונעת נוכל לשמור על מגוון כללי אצבע שימנעו מאותם מזיקים להיכנס לבית שלנו. אנחנו בקבוצת פלא הדברות מאמינים שאם תשמרו על אותם כללים לא תצטרכו ריסוס כלל וכלל. 

מה עלינו לעשות כדי למנוע כניסה של מזיקים לביתנו?

הכותרת של כמעט כל אותם טיפים שיעזרו לכם למנוע כניסה של מזיקים לביתכם היא היגיינה. עליכם לשמור על נקיון הבית, בייחוד באיזור של משטחי מזון כמו מטבח וחדר האוכל כדי למנוע הגעה של ג׳וקים, נמלים ומכרסמים. בנוסף אטמו סדקים וחורים בקיר על מנת למנוע מאותם מזיקים ומכרסמים להיכנס אליכם הביתה בקלות ושמרו על חלונות הבית סגורים במהלך הלילה, שאלו שעות הפעילות של אותם מזיקים. במידה ואנו רוצים לשמור על הבית שלנו מפני טרמיטים הימנעו מלאסוף פרטי עץ מהרחוב, או לרכוש רהיטי עץ יד שנייה שאנו לא בטוחים אם אותו עץ עבר טיפול נגד טרמיטים.

יחד עם זאת, בשביל לשמור על הבית נקי מפשפשים עלינו להימנע למשל מלהניח את המזוודה והבגדים שלנו על רצפת בית המלון שכן כך הם יוכלו להכנס למזוודה שלנו ולהגיע אלינו הביתה. בנוסף חשוב מאוד לטפל בחיית המחמד במידה ויש לכם אחת, וכמובן, לבצע טיפולי ניקיון תקופתיים לשטיחים בבית. 

הדברת מנע

 במידה ואנו בכל זאת רוצים לחיות בראש שקט ולא מעוניינים להמתין למכת מזיקים בבית שלנו, נוכל לבצע הדברה מונעת מפני מזיקים. כל שעלינו לעשות הוא להזמין מדביר ולבקש ממנו את סוג ההדברה שבה אנו מעוניינים. לעיתים נוכל לבחור בין הדברה ירוקה לבין הדברה באמצעות חומרים כימיים, כאשר בכל מקרה רצוי לשאול את המדביר איך עלינו להתנהג לאחר ההדברה.

ייתכן וכי במהלך ההדברה לא נוכל להיות בבית על מנת שלא לנשום את חומרי ההדברה בזמן הריסוס. מעבר לכך, לאחר ההדברה מומלץ לנקות היטב את הבית, בדגש על משטחי האכילה כמו המטבח ושולחן האוכל, על מנת לוודא כי אין שם שאריות של חומרי ריסוס. כמו כן, במידה ויש לכם תינוקות או חיית מחמד מומלץ לשאול את המדביר כמה זמן עלינו להמתין לפני שאתם נכנסים איתם הביתה אחר ההדברה.

Call Now Button054-7500467