לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

האם טרמיטים מסוכנים?

אחד מסוגי המזיקים היותר מסוכנים למרחב הביתי הם הטרמיטים שנחשבים לסיוט עבור רבים. הטרמיטים בניגוד למה שנהוג לחשוב כלל אינם מסוכנים לבני האדם ולא מסוגלים להסב לנו כל נזק גופני שהוא אך הם בהחלט מסוכנים לסביבה הביתית שלנו.

הטרמיטים ניזונים מתאית אותה הם משיגים על ידי כרסום עצים כך שכניסה של טרמיטים אל תוך הבית שלנו עלולה להסב נזק רב מאוד ברכוש. יש לציין כי במידה ונכנסו אלינו טרמיטים הביתה אנו נוכל לזהות את זה ככל הנראה רק לאחר שנראה סימני כרסום ברהיטי העץ שבבית שלנו אך זה כבר ייתכן מאוד ומאוחר מידי וכעת יהיה קשה מאוד להתגבר על מכת הטרמיטים.

אנחנו בפלא הדברות צברנו נסיון רב בהדברת טרמיטים שנחשבת לפעולה מאוד לא פשוטה עבור מדבירים שכן יש להבין בצורה עמוקה ביותר כיצד לבצע הדברת טרמיטים. לעתים הדברה יעילה של טרמיטים יכולה לקחת מספר חודשים עד להיעלמותם המוחלטת ולכן היא נחשבת למורכבת מאוד. 

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים?

על מנת לבצע הדברת טרמיטים בצורה איכותית עלינו קודם כל לבצע סיור בשטח ולזהות מהיכן מגיעים הטרמיטים. יתכן מאוד שבאיזור הבית שלכם לא נמצא הקן הראשי אלא רק קן קטן ולכן על המדביר לייצור מעטפת רעל סביב הבית שלכם על מנת לבודד את הטרמיטים שנמצאות בבית שלכם. 

את מעטפת הרעל יחדיר המדביר אל לב האדמה באמצעות שיטת קידוח החורים ואל אותם חורים הוא יחדיר את הרעל שיבודד את הטרמיטים מן מהמושבה שלהם. הבידוד גורם לכך שהם לא יחזרו מן הקן למושבה הראשית ולא יקבלו מן המלכה את הויטמינים אותם הם צריכים בשביל לשרוד ולכן ימותו תוך זמן מה. בנוסף ישנה שיטה שתפקידה להדביר את הטרמיטים בטווח הזמן המידי אך היא אינה אפקטיבית לבדה ויש לבצע אותה במקביל לשיטה של החדרת הרעל ללב האדמה סביב הבית. שיטת הריסוס שאפקטיבית להדברה מידית של הטרמיטים שנמצאים בבית תחסל אך ורק את אותם טרמיטים שנמצאים בבית ולא תחסל כאמור את הקן או המושבה שלהם. ניתן לבצע הדברה כזו ביחד עם ההדברה לטווח ארוך במקרים בהם מכת הטרמיטים היא חמורה מאוד וברצוננו לחסל אותם כמה שיותר מהר בכל החזיתות. 

למה חשוב לשים לב בהדברת טרמיטים?

אנחנו בפלא הדברות ממליצים לכם לשים לב למספר דגשים בנוגע להדברת טרמיטים כאשר קודם כל הזמינו מדביר עם נסיון בהדברת טרמיטים שכן כפי שציינו- זו יכולה להיות מלאכה מורכבת מאוד, ורק מדבירים עם ניסיון מוכח יוכלו לבצע אותה בצורה טובה. מעבר לכך, בדקו מהי האחריות שהמדביר נותן לכם על ההדברה שכן לעיתים יש לחזור ולבצע את פעולת ההדברה בשנית עקב המורכבות של והיותם של הטרמיטים עקשנים מאוד.

Call Now Button054-7500467