לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

הדברת נמלים באופן טבעי – מה זה בדיוק אומר?

אין ספק ששיירות של נמלים שמתהלכות לנו ברחבי הבית זה אינו דבר נעים. זה נכון שהנמלים הרגילות הנפוצות אינן מזיקות כלל לבני האדם וככל הנראה לא יעשו לנו שום דבר אבל בכל זאת לא נרצה חרקים מכל סוג שהוא הולכים לנו ברחבי הבית. הנמלים מגיעות בכל עונות השנה אך נפוצות יותר במרחב הביתי בעונה החמה לאור העובדה שהן אוהבות חום ולחות.

ברגע שראינו שיירות של נמלים בבית שלנו אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יש לנו בעיית היגיינה קלה בבית כמו למשל אוכל שנשפך ולא ניקינו אותו, קופסאות או שקיות אוכל פתוחות שהנמלים מצאו את דרכם אליהם וכדומה.

רוב האנשים ירוצו לעשות ריסוס לאחר שפגשו נמלים בביתם אבל ניתן לבצע גם הדברת נמלים באופן טבעי. הדברת נמלים טבעית – מה זה בדיוק אומר ואיך זה עובד?

במה ממשתמשים להדברת נמלים באופן טבעי

ישנם מגוון רב של חומרים שבהם ניתן להשתמש על מנת להדביר את הנמלים באופן טבעי מבלי להשתמש כלל בחומרים רעילים שעלולים להזיק לבריאות או לסביבה. את אותם חומרים ככל הנראה תמצאו בכל בית ואם אין לכם אותם בנמצא בטוח תוכלו להשיג אותם במכולת מתחת לבית.

בין הדברים שהנמלים רגישות מאוד אליהם הוא הריח החזק של מקל קינמון ועלה דפנה. פזרו מעט מקלות או עלים בסמוך לאזור בו פגשתם את הנמלים או אפילו ליד המקום שזיהיתם אותו בתור הקן שלהם והם כבר יעזבו לאור הריח החזק. 

שיטה נוספת שעלולה לעזור לכם להיפתר מהנמלים הוא פיזור של גרגירי פלפל שחור או של פולי קפה. גם מהם הנמלים נרתעות ולא ירצו להתקרב אליהם כלל וכלל. חומר טבעי נוסף שאפשר לעשות בו שימוש הוא חומץ. את החומץ יש לערבב עם מעט מים על מנת לדלל אותו ולמרוח באזור שראינו את השיירה של הנמלים הולכת או בקרבת הקן שלהם.

קראו גם על הדברת תיקנים

ניתן גם לשטוף את הבית עם חומץ ובכך לוודא שאנחנו לא מפספסים שום נקודה. חומר נוסף בו ניתן לעשות שימוש הוא ג׳ל שאותו תוכלו לרכוש בכל חנות לדברי בית שאותו מפזרים בקרבת הקן או שיירת הנמלים. הנמלים חושבות שזה אוכל, לוקחות את הג׳ל לקן ומאכילות את המלכה ושאר הנמלים בו בעוד הג׳ל עצמו יוצר אפקט שמדכא את הרעב שלהן וכך הן מתות. 

מה עלינו לעשות כדי להימנע מהדברת נמלים באופן טבעי?

המומחים של קבוצת פ.ל.א. הדברות ראו מקרים רבים של נחילי נמלים עם השנים וההמלצה המרכזית שלנו לאחר בחינת כל המקרים היא לא להשאיר אוכל בחוץ. כל מאכל ממותק שנפל על הרצפה יש לנגבו היטב ולא להשאיר לו זכר והכי חשוב, לסגור שקיות או קופסאות עם אוכל. אם עדין לא הצלחתם להיפטר מהנמלים, זה הזמן לפנות למומחים של פלא הדברות.

Call Now Button054-7500467