לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

ריסוס לבית? כמה דברים שמומלץ לבדוק לפני

האקלים החם והמדברי של מדינת ישראל מושך אלינו חרקים לאורך כל ימות השנה, במיוחד בתקופת הקיץ אך לאור העובדה שהחורף פה הוא יחסית חם, אנו עדים לחרקים ומזיקים במרחב הביתי גם בתקופת החורף. החרקים מגיעים אלינו לבית או לגינה בדרך כלל על מנת לאכול אך גם בשביל לתפוס מחסה של מקום מוצל, קריר יותר או לח וחשוך.

הימצאותם של חרקים או מזיקים מעופפים כאלה ואחרים במרחב הביתי הוא לא נעים כלל וברוב המוחלט של המקרים אנו נעשה כל מה שביכולתנו על מנת להיפתר מהם. הפעולה הראשונה שרובנו נעשה הוא לקרוא למדביר אך רגע לפני שאתם מזמינים ריסוס לבית יש כמה דברים שמומלץ לבדוק לפני.

האם ניתן למנוע את הריסוס

לפני שאתם רצים להזמין ריסוס אולי כדאי שתבדקו שימוש בחומרי הדברה טבעיים כאשר אותם חומרים יכולים להיות דברים שאתם מחזיקים בבית כמו טלק, תבלינים, נוזלים כמו חומץ למשל ועוד מגוון רב של פתרונות הדברה שיכולים להיות יעילים במידה מסוימת בהנחה והכמות מזיקים בבית שלכם היא אינה גדולה מידי. 

במידה וניסיתם את אחד או יותר מפתרונות ההדברה הטבעיים והם לא עבדו לכם כנראה שבכל זאת כדאי לקרוא למדביר מוסמך. 

אנחנו בפ.ל.א. הדברות צברנו ניסיון רב עם השנים ונשמח להגיע אליכם לפגישת ייעוץ, לראות את חומרת הבעיה ולהמליץ לכם מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבור הבעיה שלכם. לעיתים אנו מגיעים לפגישת ייעוץ ורואים כי המצב אינו כה חמור ואפשר להיעזר בחומרי הדברה אורגניים.

הפתרון של חומר הדברה אורגני הוא אידיאלי עבור בתים עם ילדים או בעלי חיים היות והריסוס שמבוצע בבית אינו מזיק להם ולא נשקפת שום סכנה בריאותית לדיירי הבית. במידה ואנו עושים ריסוס מכל סוג שהוא, אורגני או רעיל, מומלץ להודיע לשכנים על מנת שידעו להזהיר את ילדיהם ולשמור על בעלי החיים שלהם. 

מה לבדוק לפני הריסוס?

אז אחרי שבדקנו ביחד עם המדביר איזה סוג של ריסוס הוא יבצע אורגני או רעיל עלינו להכין את הבית. כבר הודענו לשכנים שלנו וכעת כל שנשאר הוא לאטום היטב קופסאות מזון או לאטום כל דבר הקשור לאוכל על מנת שחומר ההדברה לא יחדור לאוכל שלנו.

דבר חשוב מאוד שיש לבדוק בטרם קבעתם עם המדביר הוא שיש לו תעודת מדביר מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה המקנה לו להחזיק רעלים ולהשתמש בהם. אנחנו בקבוצת פ.ל.א. נשמח להעניק לכם שירותי ייעוץ או שירותי הדברה בהתאם לבעיה שיש לכם עם מזיקים במרחב הביתי שלכם. הניסיון הרב שצברנו עם השנים הקנה לנו יכולות רבות להתמודד בצורה חכמה וחדשנית עם מגוון רב של בעיות חרקים ומזיקים.

Call Now Button054-7500467