לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

מעופפים בגינה – מתי הגיע הזמן להדביר

האקלים החם במדינת ישראל מושך אלינו חרקים רבים כאשר רבים מהם מוצאים מחסה בגינה שלנו, שם הם יכולים למצוא מזון זמין כמו גם מחסה מפני השמש החמה. 

לעיתים כמות המעופפים בגינה אינה גדולה ולא מפריעה לנו כלל אך ברגע שכמות המעופפים גדולה, בעיקר סביב הצמחייה או סביב מקור מים כמו בריכה והם מפריעים לנו לשבת בצורה נוחה בחצר או בגינה שלנו ככל הנראה שהגיע הזמן להדברה של הגינה. 

בנוסף לעובדה שהמעופפים בגינה מפריעים לנו לשבת בצורה נוחה בגינה שלנו הם גם עלולים להזיק לצמחיה ואף ולהתרבות ולהפוך למטרד של ממש במרחב הביתי. על מנת לשים סוף לתופעה הזו כדאי להזמין שירותי ייעוץ של מדביר מוסמך שידע לתת לכם פתרון יעיל לתופעה הזו. תחילה המדביר ינסה לזהות מי הם אותם מעופפים ולמה הם הגיעו לביתכם, האם זה בגלל צמחיה, מקור מים או דבר אחר ולאחר מכן הוא יבין כיצד יש לפעול על מנת להרחיק אותם מהבית שלכם ולהשיב לכם את הנחת והשלווה שאתם מוצאים בישיבה בגינה שלכם. 

מה יש לעשות על מנת להימנע ממעופפים בגינה?

על מנת להימנע ממעופפים בגינה ניתן לעשות מגוון של פעולות ושימוש בחומרים שאולי עשויים לעזור לכם לפני שתזמינו מדביר. קודם כל על מנת שלא למשוך זבובים הקפידו לשמור על הגינה נקייה מכל שאריות מזון שנצרך בשטחה. שנית במידה ויש לכם בעלי חיים הקפידו לאסוף את הצרכים שהם עושים בגינה היות והם מושכים זבובים רבים. כמו כן על מנת להרחיק זבובים ויתושים ישנם מלכודות שונות שתוכלו למקם באזורים שונים של הגינה ובכך ללכוד את המעופפים שמטרידים את מנוחתכם. 

כיצד יש להדביר מעופפים בגינה?

אז אם כבר ניסיתם את כל הפתרונות הללו ועדיין אתם סובלים ממעופפים בגינה שלכם כנראה שהגיע הזמן להדביר את הגינה. דבר ראשון וודאו שאתם קוראים למדביר מוסמך עם רישיון מהמשרד להגנת הסביבה. לאחר מכן הזמינו אותו לפגישת ייעוץ על מנת שיבחן מה בדיוק אתם צריכים לעשות בנוגע לריסוס. ישנם מקרים בהם המצב לא כל כך חמור והמדביר יוכל להמליץ לכם על ריסוס עם חומרי הדברה ירוקים על מנת שלא לגרום נזק לתושבי הבית כמו גם לא לגרום נזק לאיכות הסביבה היות ואלו הם חומרים ידידותיים לסביבה בניגוד לחומרים הרעילים.


המומחים של פ.ל.א. הדברות צברו ניסיון רב בהדברת מעופפים בגינה מכל הסוגים וכל המינים. תודות לאותו ניסיון אנו נבחן תוך מספר דקות מה הבעיה שממנה בדיוק אתם סובלים בגינה ואילו סוג מעופפים אלו והאם יש סכנת של תקופת דגירה והתאם לכל אותם פרמטרים נבחר את סוג החומר איתו נבצע את ההדברה.

Call Now Button054-7500467