לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

שיטות להרחקת יונים

יונים מהוות את אחד המטרדים היותר קשים בישראל הן באזורים פרטיים כמו על גגות הבתים ובמסתורי כביסה והן באזורים ציבוריים כמו בתי חולים, מוסדות, משרדים וכדומה. לא רק שמדובר בפגיעה באיכות החיים, אלא גם במפגע תברואתי, שכן היונים מביאות איתן מגוון של מחלות משום שיש עליהן פרעושים, קרדיות, כנמות וקרציות. לשלשת היונים יכולה להעביר מחלות והיא גם מלכלכת לנו את הכביסה הנקיה. יונים אוהבות לקנן בעיקר במרפסת, על הגג או על אדן החלון. 

חברת פ.ל.א הדברות מתמחה בהרחקת יונים עם ניסיון של שנים בתחום. אנו עושים שימוש בשיטת מתקדמות להרחקת יונים ופועלים בהתאמה מושלמת לאזור שבו היונים מקננות ונמצאות לאורך זמן במטרה להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד. 

רשת יונים 

ניתן להרחיק באזורים מסוימים יונים באמצעות רשת. השיטה כוללת מתיחת רשת שקופה על האזורים שבהם אנו רוצים להגן מפני היונים. היונים לא מצליחות לחדור לרשת ואחרי מספר פעמים של ניסיונות הן פשוט יוותרו ויעופו למקום אחר. מדובר בפתרון יעיל ופשוט שאינו פוגע ביונים. הרשת שקופה ולא נראית למרחק. במקרים מסוימים פתרון זה אינו ישים משום שלא נתן למתוח את הרשת כתוצאה ממגבלות של נגישות. 

דוקרנים

יש כל מיני סוגים של דוקרנים חלקם עשויים פלסטיק ופחות יעילים וחלקם עשויים ממתכת. הבעיה עם הדוקרנים היא בכך שהם פוצעים את היונים. יחד עם זאת, יש דוקרנים שפשוט לא עובדים על היונים ובשלב מסוים הן פשוט מתרגלות לאי הנוחות הזו. 

נטרול מקומות המיועדים לקינון עבור היונים

דרך נוספת להרחיק יונים היא פשוט לסתום מקורות צרים כמו כוכים, פתחי אוורור, צינורות פתוחים או כל אזור שהוא צר ואפל שם היא יכולה לקנן ולדגור. 

מוצרים מנצנצים

בעוד עורבים ותוכים אוהבים להימשך לדברים מנצנצים, היונים פחות והן אפילו פוחדות מזה. ניתן להניח דיסקים באזורים שבהן היונים מפריעות לכן או לעטוף את המעקות של המרפסת בנייר כסף. מדובר בשיטה יעילה אבל הבעייתיות איתה טמונה בעובדה שיש סיכוי שזה יביא במקום עורבים. 

מלכודות יונים

דרך נוספת שנחשבת ליעיל להרחיק יונים היא פשוט באמצעות מלכודות. המלכודות בעלות שני פתחים כניסה ויציאה שמאפשר לשחרר אותן. המלכודות חזקות, עמידות ונוחות מאוד לשימוש. הן אינן פוגעות ביונים. 

תרסיסי דבק

שיטה שלרוב פועלת מצוין. פשוט מדובר בתרסיס אותו מרססים באזורים הבעייתים שמייצר דביקות על המקום. היונים נרתעות ופשוט עפות למקום אחר. 

חברת פ.ל.א הדברות מתמחה בביצוע הרחקת יונים בהתאמה אישית. הצוות שלנו מגיע למקום, סורק אותו, בודק היטב את הסיבות להופעת היונים ומציע לכם את הפתרון היעיל ביותר בהתאם לסביבה שבה אתם נמצאים. אנו מתחייבים לעשות סוף לבעיה ולהרחיק מביתכם את היונים מבלי לפגוע בהן. לפרטים נוספים אודות הרחקת יונים, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם.

Call Now Button054-7500467