לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

ריסוס אורגני לבית

בעשור האחרון חלה עלייה של ממש לגבי מודעות לשיפור איכות ואורח החיים של בני האדם תוך התייחסות לסביבה, שיפורה ושמירה על המאזן האקולוגי הסביבתי במגוון רחב של היבטים ותחומים. גם תחום ההדברה החל לעבור שינוי של ממש במטרה להפחית ככל הניתן את השימוש בחומרי הדברה המכילים חומרים רעילים כמו כימיקלים ולהגביר את השימוש בהדברה אורגנית ירוקה. בעוד חומרי הדברה פונקציונליים מכילים חומרים כימיים הנחשבים לרעל ונשארים לתקופה מסוימת בבית או בחצר, ריסוס  אורגני לבית מבוסס על חומרים ירוקים אורגניים בלבד המסייעים בשמירה על הסביבה. החומרים הללו מופקים מצמחים עם רמת רעילות נמוכה לבני אדם ולבעלי חיים. 

ריסוס אורגני לבית – איך זה מתבצע? 

בהדברה אורגנית לא ממש עושים שימוש בריסוס אלא מניחים סוגים שונים של מוצרים באזורי מפתח אסטרטגיים כמו למשל ארונות, מחסנים, מרתפים, נקודות ביוב וכדומה. יש כמה מוצרים יעילים הנחשבים לאורגניים עם רמת רעילות מאוד נמוכה:

  • אורנג‘ גארד – תרסיס אורגני המסייע למנוע הגעה של יתושים, ג‘וקים ונמלים. התרסיס מבוסס על קליפות התפוז ואין כל חשש לעשות בו שימוש במרחב הביתי. 
  • ג‘ל לטיפול בג‘וקים – את הג‘ל מורחים בכל מיני נקודות בבית, הג‘וקים נמשכים אליו, ניזונים ממנו ומתים. רוב הגו‘קים חוזרים למקומות מסתור, מתים ואז הם אוכלים אחד את השני. 
  • ג‘ל לנמלים- מפזרים את הג‘ל בכל מיני שבילים ונקודות בבית או בחצר, הנמלים נמשכות אליו ומאכילות בו את הנמלים הנמצאות בקן עד שהוא מתחסל לגמרי. 
  • מלכודות פרומון – פיזור מלכודות המבוססות על חומרים טבעיים ומסייעות בחיסוך ג‘וקים. 

יש עוד כל מיני פתרונות הנחשבים לירוקים וידידותיים לסביבה, מורשים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות. חלק מהמוצרים מאופיינים ברמת רעילות נמוכה מאוד וחלקם אורגניים לחלוטין. 

ריסוס אורגני לבית – יתרונות

יש כמה יתרונות בולטים לריסוס והדברה אורגנית לבית. ראשית כל, אין אנו צריכים לבצע שום הכנות כמו למשל אחסון של המזון בכלים אטומים. שנית, ההדברה האורגנית איננה מסוכנת לבריאות שלנו ואין כל חשש בבתים בהם יש נשים בהריון, ילדים, תינוקות או בעלי חיים כמו כלבים וחתולים. יחד עם זאת, פעמים רבות ההדברה אפקטיבית ונחשבת ליעילה לא פחות בהשוואה לריסוס רגיל המכיל חומרים כימיים. 

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על ריסוס אורגני לבית?

חברת פלא הדברות מתמחה בביצוע כל סוגי ההדברות ומעניקה שירות לקהל לקוחותיה בפריסה ארצית הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי. אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים שבתחום ולקחת חלק פעיל בהדרכות, הרצאות והכשרות בנושא כדי להביא לקהל לקוחותנו את התוצאות הטובות והיעילות ביותר בתחום ההדברה. 

אנו מתחייבים לשירות מקצועי, הדברה יעילה ויסודית באחריות. אנו מחזיקים ברישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה ופועלים בתחום שנים רבות. להדברה בכל חלקי הארץ ולכל סוגי המזיקים, צרו עימנו קשר ונשמח לחזור אליכם.

Call Now Button054-7500467