מתי נכון לבצע הדברת נמלים?

מתי נכון לבצע הדברת נמלים?

בדיוק שעונת הגשמים מסתיימת, הקור כבר אינו קיצוני והמעלות מתחילות להיות יציבות, הנמלים מתחילות לצוץ להן. נמלים הן חרקים פולשניים מאוד מציקים והן יכולות להימצא

קרא עוד »

למי פונים להדברה מקצועית

אנשים רבים שואלים את השאלה למי פונים להדברה מקצועית או איך לבחור חברת הדברה מקצועית? הרי כולנו נתקלנו בשלב כזה או אחר במזיקים בביתנו שהפרו את שלוותנו וללא ספק פגעו באיכות החיים שלנו הן בהיבט האסתטי והן בהיבט התברואתי. כאשר פונים לחברת הדברה מקצועית, יש כמה קריטריונים סופר חשובים שיש לבדוק אותם ורק אז לקבל החלטה שקולה והגיונית. 

רישיון מדביר זה MUST

לפני שאתם משווים מחירים, בודקים על ניסיון ומקצועיות, הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לוודא שלחברה יש רישיון מדביר בתוקף. רישיון זה ניתן לחברה מטעם המשרד להגנת הסביבה והוא מעיד כמה דברים:

  1. שעובדי החברה עברו את ההכשרות מתאימות ויודעים לבצע את ההדברה בצורה יסודית ויעילה. 
  2. שעובדי החברה פועלים לפי חוק ויש להם את הכלים והמוצרים השונים לביצוע הדברה מקצועית. 

לא שמים פלסטרים, מחסלים אבל גם מונעים 

אחת הבעיות העיקריות עם מדבירים הפועלים בישראל היא שהרוב הגדול שלהם לא מחפש את הבעיה מהשורש אלא רק מנסה להעיף את המזיקים וזה לא משנה אם מדובר בחולדה או בג‘וק. המתכון להצלחה בהדברה יעילה מבוסס על 3 חוקים:

  1. מקור הבעיה
  2. הדברה יעילה 
  3. טיפול מנע 

זה ממש לא מספיק רק לבצע את ההדברה ולעשות שימוש בחומרים רעילים שסביר להניח שכן יגרמו להעלמה של המזיק אבל בטווח הארוך זה לא פתרון. ההדברה חייבת לשלב גם טיפול מניע והסבר מקצועי לגבי מהם הפעולות שעלינו לבצע או לא לבצע בהמשך כדי למנוע הופעה של המזיק. עלינו להבין מדוע המזיק הגיע דווקא אלינו ומה אפשר לעשות כדי למנוע את זה. זה יכול להיות התקנת רשתות, סילוק מקורות מים עומדים, זריקת אשפה יומיומית, ניקוש עשבים ועוד. 

קשת רחבה של סוגי הדברות 

חברת הדברת מקצועית היא חברה המשלבת כמה סוגי הדברות משום שמדובר בתחום סופר מתקדם עם מגוון עצום של פתרונות, כלים, שיטות וטכנולוגיות. היום יש שיטות הדברה כמו הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, הדברה מיקרוקפסולרית ועוד. לכן, חשוב לבחור חברה שעושה שימוש במגוון של שיטות כדי שיינתן פתרון היקפי ומדויק לבעיה בביתנו או בבית העסק שלנו. 

זמינות

כשיש לנו מזיק או להקת מזיקים אין לנו זמן לבזבז. הפתרון צריך לבוא כאן ועכשיו. לכן, אנחנו רוצים לבחור חברה שתהיה זמינה עבורנו וכמה שיותר מהר. 

מחיר

הגינות היא חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה של חברת הדברות מקצועית. בצעו סקר שוק מקיף, התייעצו עם אנשים שאתם מכירים, ואל תתנו לאלמנט ה“כאן ועכשיו“ להשפיע עליכם. 

לפרטים נוספים אודות שירותי הדברה מקצועיים, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מידי, ייעוץ טלפוני ולהגיע ישירות אליכם תוך זמן קצר לביצוע הדברה יעילה, יסודית ואפקטיבית ללא פשרות וללא עיגולי פינות.