לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון ועכשיו אתם יכולים להוריד לחץ, להירגע ופשוט להזמין אליכם את צוות המומחים של

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

עכבר הוא ללא ספק בין המכרסמים שאנחנו פחות רוצים לראות במרחב הביתי שלנו. כדאי שתדעו שהסיכוי שתראו את העכבר, למרות שכבר הבנתם שיש לכם אחד

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן לנקוט בשתי שיטות עיקריות. האחת היא באמצעות הנחה של מלכודות עכברים מסוגים שונים כמו למשל מלכודות קפיץ או מלכודות דבק

קרא עוד »

איך עושים ריסוס בחוץ

ישראל היא מדינה חמה ומכוסה בחלק ניכר באדמה מדברית מה שממגנט אליה חרקים, מכרסמים ומזיקים מסוגים שונים. רוב החרקים פוקדים את חצרות הבתים והבתים בעצמם במטרה לצרוך את מקורות המזון הזמינים להם ואף להסתתר. 

שיטות הדברה וריסוס שונות הן משהו הכרחי שכן רוב המכרסמים והמזיקים לא רק פוגעים באיכות החיים שלנו בני האדם, אלא גם יכולים להסב לנו נזק בריאותי ממש דוגמת חולדות, עכברים ואפליו יונים. 

אם בעבר רוב חומרי ההדברה היו מסכנים את בריאותנו ואף יכולים לגרום לנזקים של ממש לגוף האדם, היום נכנסים לשוק יותר ויותר חומרי הדברה ירוקה והדברה אורגנית לצד פתרונות ייחודיים אחרים המסייעים למנוע הרעלות ותסמינים בריאותיים שונים. 

קיימים סוגים שונים של חומרי הדברה, חלקם מגיעים בצורה של מוצק ואחרים בתור אבקה או נוזל. כדי למנוע הופעה של סימפטומים שיכולים להיווצר תוך חשיפה לחומרי הדברה שונים, יש כמה כללים שחשוב להקפיד עליהם הן בביצוע הדברה בחוץ והן בחללים סגורים כמו בתים, דירות או בתי עסק. 

כללים שחשוב לשים עליהם דגש בהדברה

הדבר הראשון שכל מדביר חייב להקפיד עליו וזה לא משנה אם ההדברה מתבצעת בחוץ או בתוך הבית הוא למנוע מצב שאחד או יותר מבני הבית מסתכן. לפני שעושים שימוש בחומרי הדברה רעילים, חשוב קודם כל לבחון את המצב ולהבין האם ההדברה בכלל הכרחית. 

לעתים ניתן להימנע משימוש בחומרים כימיים ולבחור בפתרונות אחרים כמו למשל הדברה אורגנית או הדברה ירוקה. במידה ולא ניתן להימנע מחומרי הדברה עוצמתיים, יש לבדוק מול המדביר באילו חומרים הוא עושה שימוש והאם הוא עלול לגרום להרעלה. 

כשהריסוס מתבצע בחוץ, חשוב לסגור את כל החלונות ולעדכן את השכנים שמתבצע ריסוס. כדאי גם לציין בפניהם את סוג הריסוס כדי שגם הם יוכלו להישמר במידה ויש להם ילדים קטנים או בעלי חיים. לפני הריסוס מומלץ מאוד לאחסן מזון בכלים אטומים ובמידה ויש מזונות שנשארו בחוץ בזמן הריסוס, עדיף לזרוק אותם לפח. במידה והריסוס מתבצע בתוך הבית יש לבדוק כי אתם חוזרים הביתה רק אחרי תום הזמן שהמדביר המליץ עליו. 

השלבים בריסוס חיצוני

תהליך הריסוס משתנה בין מזיק למזיק אבל בגדול השלבים כוללים את איתור הבעיה במידת האפשר, פיזור החומר הרעיל ונקיטת אמצעי מניעה שיסייעו מצד אחד להיפטר מהמזיק או מהמכרסם ומצד שני למנוע התרבות שלו. 

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על הדברת מזיקים, לכידת עכברים, חולדות ונחשים? חברת פלא הדברות מתמחה בביצוע כל סוגי ההדברות ומעניקה שירות לקהל לקוחותיה בפריסה ארצית. אנו מתחייבים לשירות מקצועי, הדברה יעילה ויסודית באחריות. אנו מחזיקים ברישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה ופועלים בתחום שנים רבות. להדברה בכל חלקי הארץ ולכל סוגי המזיקים, צרו עימנו קשר ונשמח לחזור אליכם.

Call Now Button054-7500467