1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

ריסוס לבית

ריסוס לבית הוא תהליך של מניעת מזיקים מפגיעה ברכושו של אדם. זה חשוב כי זה מבטיח שהנכס יישאר במצב תקין ואין סיכונים בריאותיים. מזיקים עלולים לגרום לנזק רב לרכוש והם יכולים גם להוות סיכון בריאותי לאנשים. הם יכולים להעביר מחלות, להרוס יבולים ולזהם מזון. מזיקים יכולים גם לגרום נזק מבני למבנים על ידי לעיסה דרך עץ, טיח וחומרי בידוד. נזק זה יכול להיות יקר לתיקון או החלפה. . הדברה עשויה לשמש למניעת נזקים הנגרמים על ידי בעלי חיים, חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים. מטרת ההדברה היא למנוע את אלה או להפחית את חומרת הנזק שהם גורמים. לדוגמה, הדברה משמשת להרוג חולדות ועכברים בבניין כדי שלא יפיצו מחלות. הדברה יכולה לשמש גם בגידולים (שאינם מיועדים למאכל אדם) על מנת להרוג חרקים כמו כנימות וקרדיות כך שהתוצרת תישאר בטוחה לצריכה. הדברה יכולה להתבצע במגוון שיטות. השיטות משתנות בהתאם לסוג, גודל ונגישותם של המזיקים המודברים. השיטות כוללות: הדברה פיזית, כימית וביולוגית או הדברת מזיקים באמצעות מלכודות, רעלים או דוחים. בנוסף לשיטות אלו, רחפנים עשויים לספק דרך נוספת לנטר את פעילות המזיקים ולחסל אותם בעת הצורך על מנת להפחית נזקים הנגרמים על ידי מכרסמים כמו חולדות ועכברים בבניינים (או מבנים אחרים) מבלי להיכנס פיזית.

דרכים בהן תוכל להשתמש בטכניקות הדברה עבור הבית

הדברה היא נושא חשוב לכל מי שרוצה שיהיה לו בית בריא. זה לא נדיר שאנשים מוצאים ג'וקים, עכברים ומזיקים אחרים בבתיהם.

בחלק זה, נבחן 4 מהטכניקות הנפוצות ביותר להדברה בבית:

1) מניעה: אחת הדרכים הטובות ביותר להרחיק מזיקים מהבית שלך היא למנוע מהם להיכנס פנימה מלכתחילה. זה יכול להיעשות על ידי איטום חורים או סדקים בקירות וברצפות שלך עם איטום או איטום. אתה יכול גם להשתמש בחומרי הדברה כמו חומצה בורית ואדמה דיאטומית כדי לטפל באזורים שבהם אתה חושב שמזיקים עלולים לבוא במגע עם המזון או החפצים שלך.

2) מלכודות: מלכודות הן דרך מצוינת לתפוס את כל המבקרים הלא רצויים שאולי מצאו את דרכם לביתכם. קל להגדיר אותם ויתפסו מבקרים לא רצויים אבל חשוב שתבדוק אותם באופן קבוע כדי שתדע מתי הם צריכים להחליף או לרוקן

כיצד לבחור את שירות ההדברה הטוב ביותר עבור הבית שלך

אם אתה צריך עזרה בהדברה, יש כמה דברים שכדאי לזכור. בבואכם לבחור את חברת ההדברה הטובה ביותר לביתכם, תרצו לוודא שהן מורשות ומבוטחות. אתה גם רוצה לוודא שיש להם את כל הציוד והכלים המתאימים לעבודה. שירות ההדברה הטוב ביותר הוא לא רק להיפטר מהמזיקים בבית. זה גם על הגנה על המשפחה שלך מפני סיכונים בריאותיים הקשורים למזיקים כגון פרעושים, קרציות ויתושים. . שוחח עם השכנים והחברים שלך לפני שאתה שוכר שירות הדברה. שאלו אותם מה הם הכי אוהבים בשירות ההדברה שלהם ומה לא. בררו אם מישהו מהשכנים או החברים שלכם זקוק לעזרה בהשמדה. יכול להיות שהם ראו משהו שהייתם מסוגלים לטפל בו עבורם, או שהם יודעים לתת עצות וטיפים שיעזרו לכם לעשות את העבודה בעצמכם. בדוק שוב את הפניות עבור כל חברת הדברה לפני שתזמין אותם על ידי

סיבות מדוע הדברה היא הבסיס לבית בריא

שירותי הדברה אינם מיועדים רק לבתים שיש להם בעיית מזיקים. הם מיועדים לכל בית, כי מזיקים נמצאים בכל מקום.

מזיקים עלולים לגרום לאלרגיות, אסטמה ובעיות נשימה אחרות. הם גם מביאים מחלות כמו סלמונלה ו-E-coli. הדרך הטובה ביותר לשמור על בריאות הבית שלך היא לוודא שהמזיקים האלה לא מגיעים מלכתחילה!

1) מזיקים עלולים לגרום לאלרגיות, אסטמה ובעיות נשימה אחרות

2) מזיקים מביאים מחלות כמו סלמונלה ו-E-coli

3) הדרך הטובה ביותר לשמור על בריאות הבית שלך היא לוודא שהמזיקים האלה לא מגיעים מלכתחילה!

טיפים מקצועיים שיעזרו לשמור על הבית נקי ממזיקים

לא קל להיפטר ממזיקים בבית. הם תמיד יחזרו כל עוד יש משהו שמושך אותם בבית. לכן חשוב לדעת מה מושך אותם ומה אפשר לעשות כדי להרחיק אותם.

חרקים נמשכים באופן טבעי ללחות, ולכן עדיף להימנע מלהחזיק בגדים או נעליים רטובים בסלון ובחדרים אחרים שבהם הם עלולים לאסוף הרבה לכלוך.

נמלים אוהבות דברים מתוקים, אז ודאו שבבית שלכם אין ממתקים שוכבים בסביבה. כדאי גם לאחסן מוצרי מזון כמו לחם ודגני בוקר בכלי אטום.

ניתן להשתמש גם בשואב אבק לנמלים, שכן זה ישאב את כל הנמלים שנמצאות על הקרקע ואפילו את אלו שעדיין מטפסות מהקרשים.

המדריך האולטימטיבי להדברת מזיקים עבור הבית שלך

הדברה היא תהליך של הדברת מזיקים, כגון חרקים או מכרסמים, באמצעות כימיקלים, חומרים ביולוגיים או שיטות פיזיקליות.

תעשיית ההדברה היא עסק עולמי עם היקף שוק מוערך של 60 מיליארד דולר. זהו גם תחום תחרותי ביותר עם הרבה תאגידים רב לאומיים גדולים.

חרקים הם המזיק הנפוץ ביותר שיש צורך בהדברה על ידי חברות הדברה. טרמיטים הם גם בעיה נפוצה מאוד בארצות הברית ובמדינות אחרות שיש להן אקלים חם.