לכידת עכברים

לכידת עכברים

למה חשוב לקרוא ללוכד עכברים מקצועי בעל ניסיון?

עכברים הם בין המכרסמים שלגמרי יכולים להוציא אותנו משלוותנו ולפגוע באיכות חיינו.

יש אנשים שאפילו מפחדים לישון ברגע שהם יודעים שמסתובב להם בבית עכבר.

עכבר היא חיה פחדנית ויחד עם זאת חמקמקה עד מאוד. לכידת עכברים היא משימה לא פשוטה בכלל אבל בהחלט אפשרית.

ראשית כל חשוב לעשות הפרדה בין לכידת עכברים בבית לבין לכידת עכברים בחוץ. במידה והעכבר או העכברים נמצאים בתוך הבית, לכידת עכברים תהיה יותר קלה בהשוואה לחוץ.

ממש כמו בסרטים, העכברים מתחבאים ומקננים בתוך מחילת מסתור וממנה הם יוצאים בשקט בשקט בלי שאף אחד שם לב, בעיקר בשעות הלילה.

לפני שאתם קוראים לחברת הדברה מקצועית המתמחה בלכידת עכברים ואף מבצעת ריסוס נגד עכברים בחלקים החיצוניים של הבית, יש כמה דברים שאתם יכולים לנסות לעשות בעצמכם

לכידת עכברים

לכידת עכברים בשלבים:

  1. שלב הזיהוי לפני שפונים לחברת הדברה שתבצע הדברת עכברים או תבצע פעולות שונות שיובילו ללכידתם, נסו לזהות מה המסלול שהעכברים נעים בו בלילה. לרוב, עכברים עושים את הצרכים שלהם בדיוק באותו מקום שהם אוכלים ולכן הגללים יכולים להעיד על נקודת היעד הסופית שלהם בכל לילה. נסו להבין לאן העכברים הולכים משם. ניתן לפזר אבקה לבנה באזור של הגללים ובבוקר למחרת להבין את הדרך ואת הכיוון של המחילה. היו זהירים משום שאם העכברים יבינו שעליתם עליהם, הם ישנו את מקום המסתור שלהם.
  2. מלכודות כעת אחרי שהבנתם את המסלול יש לכם שתי מטרות. האחת היא ללכוד את העכברים הבוגרים והשניה היא להבריח את הקטנים. פזרו מלכודות באופן חכם ופזרו אותן במסלול שבו העכברים הולכים. הניחו את המלכודות בפינות ומעברים מוסתרים ופצלו את המסלולים משום שכנראה שיש להם כמה דרכים להגיע לנקודת היעד. ניתן לשלב חומר כמו נפטלין למשל שיגרום לעכברים הקטנים לברוח. כמובן שאם יש לכם בעלי חיים או ילדים קטנים, יש לנקוט אמצעי זהירות.  

במידה והצלחתם להבריח את העכברים אל מחוץ לבית השלב הבא הוא למנוע את חזרתם. אטמו את כל הסדקים והחורים שיש לכם בתוך הבית ויכולים לשמש עבור העכברים נקודת מעבר לבית. פנו פסולת, גרוטאות ישנות ואל תשאירו אשפה ליום שאחרי

לוכד עכברים כאן לשירותכם!

לא הצלחתם ללכוד את העכברים? זה הזמן לקרוא ללוכד עכברים מקצועי! לחברת פלא הדברות יש שנים של ניסיון, ידע מקצועי עשיר בתחום והרבה סבלנות, המדבירים שלנו ישמחו לסייע לכם בתהליך לכידת העכברים שלב אחר שלב ואף לבצע טיפול מונע יסודי למניעת חזרתם

אנו עובדים בפריסה ארצית ומעניקים לקהל לקוחותינו שירות מקצועי, יעיל ויסודי.

אנו עושים שימוש בחומרי ההדברה המתקדמים ובאמצעים טכנולוגיים מובילים המסייעים לנו לעזור לקהל הלקוחות שלנו להיפטר ממטרד העכברים פעם אחר פעם.

לפרטים נוספים על הדברת עכברים צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם מענה מלא לכל השאלות ואף ייעוץ טלפוני.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם בנושא – הדברת מכרסמים

Call Now Button054-7500467