1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

לוכד עכברים

עכברים הם מזיק נפוץ בבתים ובבניינים. הם עלולים לגרום לנזק רב לרכוש ולזהם מזון. לוכד עכברים יכול לעזור לכם להיפטר מהמזיקים הללו ללא שימוש בכימיקלים מזיקים.
לוכד עכברים הוא מכשיר המשמש ללכידת עכברים. זוהי אלטרנטיבה לשימוש בכימיקלים מזיקים להדברת מזיקים, שעלולים להיות לא יעילים ומסוכנים לאנשים, לבעלי חיים ולסביבה.
ניתן להשתמש בתופסת עכברים בתוך הבית או הבניין שלך או מחוצה לו. אתה רק צריך למקם אותו ליד האזור שבו ראית עכברים בעבר או היכן שהם מתגוררים בדרך כלל בבית או בבניין שלך. העכבר ייכנס למלכודת כשהוא יתקרב אליו מספיק ואז הוא לא יוכל לברוח שוב מגבולות המלכודת!

כיצד לבחור את לוכד עכברים הטוב ביותר עבור הצרכים שלך

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא שיש שני סוגים של לוכדי עכברים: חיים ומתים. לוכד העכברים החי הוא כלוב תיל צינורי עם דלת בצד אחד. יש לו דלת מלכודת בקצה השני שברגע שתופעל, תיסגר בנתיב העכבר ותכלא אותו בתוך הכלוב. לוכד העכברים המת הוא מתקן בצורת קופסה עם חור בחזית לפיתיון. ברגע שהעכבר נכנס, הוא לא יכול לצאת שוב בגלל גודלו וצורתו. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת לוכד העכברים שלך – עם איזה מין של עכברים אתה מתמודד, כמה מקום פנוי יש לך עבור הלוכד שלך, אם אתה רוצה להרוג אותם או לא ללכוד אותם בחיים – אבל אנחנו להתמקד בשני החשובים שבהם: כמה עכברים יש וכמה מהר הם מתרבים? אם יש לך רק מכת עכברים קטנה אחת, אז כל סוג של לוכדים חיים או מתים יעבוד מצוין . עם זאת, אם יש לך הרבה עכברים בבית, הייתי בוחר לוכד עכברים חי או מת שיכול להכיל לפחות פי שניים מלכודות עכברים. איך לתפוס עכברים עם מלכודות עכברים עכשיו בואו נדבר על איך להכניס את מלכודת העכברים למקומה. אתה תרצה לשים את המלכודת שלך ליד המקום שבו הם נכנסים ויוצאים מהקירות. סביר להניח שהם הולכים לנסוע לאורך לוחות הבסיס או התקרה, אז התקן

החשיבות של לוכד עכברים בבית שלך

עכברים הם בעיה רצינית בבתים רבים. הם עלולים לגרום לנזק רב ולזהם את האוכל שלך. זו הסיבה שחשוב להחזיק לוכד עכברים בהישג יד בכל עת. עכברים הם מכרסמים קטנים שעלולים לגרום נזק חמור לבית שלך אם הם לא נתפסים במהירות. עכברים אוכלים דרך אריזות, בידוד וחומרי בניין אחרים שעלולים להוביל לכמויות גדולות של נזק מבני וחשיפה לפסולת רעילה. הם גם מזהמים מזון על ידי השארת צואה ושתן בכל מקום שמסוכן לצריכה של בני אדם. לוכד עכברים הוא חפץ או מכשיר המשמש ללכידת עכברים מבלי לפגוע בהם או בעצמך! מכשירים אלה מגיעים בצורות וגדלים רבים, כאשר הנפוצות ביותר הן מלכודות המשתמשות בפיתיון כמו חמאת בוטנים או גבינה כפיתוי. יש גם אפשרויות אחרות כמו דבק או מלכודות הצמד שהורגות את העכבר.

כיצד לבחור את לוכד העכברים המתאים עבורך

לוכד העכברים הטוב ביותר הוא זה המתאים ביותר לצרכים שלך. יש הרבה מלכודות לוכדי עכברים בשוק, אבל לא כולן נוצרות באותה מידה. חלקם יכולים להיות יעילים יותר מאחרים, תלוי למה אתה צריך את זה. כשאתה בוחר את לוכד העכברים המתאים לך, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון: – איזה סוג של עכברים יש לך? – כמה גדול הבית שלך? – האם יש לך חיות מחמד? – מה ההעדפות שלך? אם יש לכם עסק עם עכברים שחיים בעיקר בקירות, במדרגות או בחדר קטן, תרצו מלכודת שניתן להסתיר בקלות. עכבר מסוג זה עשוי לרוץ לאורך חוטים וחוטים, כך שתרצו גם להיות בטוחים שהמלכדת בטוחה להם לעבור. אם בבית שלך יש שפע של עכברים, כמו אלה שנמצאים במחסן או במפעל, אז כנראה שהבחירה באחד עם כניסות מרובות היא הטובה ביותר.

טיפים כיצד ללכוד חולדה או עכבר

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לגלות כיצד חולדות ועכברים נכנסים לביתך. אם הם נכנסים דרך חור, תצטרך לאטום את החור עם צמר פלדה ומלט. אם הם נכנסים דרך צינור, תצטרך לחבר דלת חד כיוונית בכניסה לצינור. חשוב לא להשתמש ברעל מכיוון שהוא עלול להזיק לחיות מחמד וילדים. במקום זאת, נסה להשתמש בחומרים דוחים טבעיים כמו שמן מנטה או תמצית קליפת תפוז. . כדי למנוע מחולדות ועכברים להיכנס לביתכם, תצטרכו לברר תחילה כיצד הם נכנסים פנימה. אם יש חור בבית, תצטרך לאטום אותו עם צמר פלדה ומלט. אם החולדות או העכברים נכנסים דרך צינור, תצטרך לחבר דלת חד כיוונית בכניסה לצינור. כדאי גם לנסות להשתמש בחומרים דוחים טבעיים כמו שמן מנטה או תמצית קליפת תפוז במקום להשתמש ברעל בגלל

מהי הדרך הטובה ביותר לתפוס עכבר?

ישנן דרכים רבות לתפוס חולדה. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש במלכודת חולדות שיש בה פיתיון שהמכרסם נמשך אליו. ישנם סוגים רבים ושונים של מלכודות חולדות, אך הנפוצות שבהן הן מלכודות דבק ומלכודות הצמד.

מלכודת הדבק עשויה לרוב מקרטון ומכוסה בחומר דביק שילכוד את החולדה כשהיא תלך עליה. מלכודת מסוג זה מוצבת בדרך כלל באזור בו יש פעילות גבוהה של מכרסמים, כמו מתחת לכיור או ליד פתח אליו יכולים מכרסמים להיכנס מבחוץ. מלכודת ההצמדה פועלת על ידי שימוש בשני מוטות מתכת הנצמדים יחד עם שחרור ההדק, אשר יהרגו את העכבר או החולדה אם הם נלכדו ביניהם. ניתן למצוא מלכודות מסוג זה בכל חנות לחומרי בניין ואינן דורשות פיתיון מכיוון שהן מסתמכות על הכוח שלהן כדי להרוג מכרסמים.

טיפים להגנת עכבר לכל חדר בבית

עכברים הם אחד המזיקים הנפוצים ביותר שפולשים לבתים. הם גם אחד הקשים ביותר להיפטר מהם. עכברים יכולים להתגנב לבית שלך ולמצוא מקום חם לחיות, ואז להתרבות ולהתפשט במהירות מבלי שתשים לב.

על מנת להגן על הבית שלכם מפני עכברים, חשוב שתדעו היכן הם אוהבים להסתתר ומה הם אוהבים לאכול.

– עכברים אוהבים מקומות חשוכים ונסתרים, אז ודאו שאין סדקים או חורים בקירות או בדלתות.

– עכברים אוהבים דגנים וזרעים, אז ודא שהמזווה שלך מצויד היטב בפריטי מזון שיש להם סיכוי נמוך לזיהום (למשל פסטה).

– שמור מזון במיכלים אטומים או בשקיות אטומות; זה ימנע מעכברים לקבל גישה אליו (במיוחד אם הוא מאוחסן במוסך).

המקומות הטובים ביותר למלכודת עכברים בבית או במשרד

המקום הטוב ביותר למקם מלכודת עכברים הוא במטבח, שכן עכברים נמשכים לאוכל. עם זאת, לעולם אל תכניס מלכודת עכברים בחדר עם חיות מחמד או ילדים כי הם עלולים להיפגע. המקום הגרוע ביותר למקם מלכודת עכברים הוא על גבי רהיטים, שכן עכברים יכולים לקפוץ מעל המלכודת ולברוח. . הזמן הטוב ביותר למקם מלכודת עכברים הוא במהלך הלילה מכיוון שהעכברים הכי פעילים בשעה זו של היום. הזמן הגרוע ביותר למקם מלכודת עכברים הוא במהלך היום מכיוון שהעכברים הכי פעילים בשעה זו של היום והם עלולים להיתפס במלכודת.