1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

הדברת מכרסמים

מכרסמים הן בעיה גדולה בערים רבות ומספרן ממשיך לעלות. הדרך הטובה ביותר להיפטר מכרסמים היא להשתמש במלכודות. הם לא יקרים וניתן למצוא אותם בכל חנות לחומרי בניין. ישנם שני סוגים של מלכודות מכרסמים: מלכודות חיות, בהן ניתן להשתמש כאשר רוצים להעביר את המכרסם, ומלכודות הרג שיש להשתמש בהן כאשר רוצים להדביר אותן. למלכודת החיה יש פתח קטן בקצה המאפשר לחולדה להיכנס אך לא לצאת, בעוד שמלכודת ההרג היא חלל סגור עם קוצים מתכתיים בצד אחד שהורג את המכרסם כשהוא דורך עליהם. מלכודות הרג יעילות יותר ממלכודות חיות כי הן לא נותנות לחולדות לברוח. אבל הם יקרים משמעותית. מלכדות מכרסמים חיות זולות יותר וניתן להשתמש בהן כדי להעביר חולדות, אבל מלכודות הרג יעילות יותר. למלכודת החיות יש פתח קטן בקצה המאפשר לחולדה להיכנס אך לא לצאת, בעוד שמלכודת ההרג היא חלל סגור עם קוצים מתכתיים בצד אחד שהורג את המכרסם כשהוא דורך עליהם.

מכרסמים והדברת מכרסמים

מכרסמים הם בעיה עבור בעלי בתים רבים. הם עלולים לגרום לנזק מבני, לזהם מזון ולהעביר מחלות. על מנת להוציא מכרסמים מהבית או העסק, ישנן מגוון שיטות הדברה בהן תוכלו להשתמש. חלק מהבקרות הללו כוללות: מלכודות, רעלים, שיטות הרחקה (כגון איטום פתחים) וקוטלי מכרסמים. חברות הדברה מתמחות בהרחקת מכרסמים מבתים ומעסקים. לחברות אלו יש גישה לכלים הדרושים להסרת מכרסמים ובעיות מכרסמים בצורה בטוחה ויעילה. אנו ממליצים להזמין חברות הדברה מקצועיות להרחקת מכרסמים מכיוון שיש להן גישה לכלים הדרושים להרחקת מכרסמים בצורה בטוחה ויעילה.

איך לשמור על הבית שלך מפני מכרסמים

מכרסמים הם בעיה נפוצה בתחומים רבים. ניתן למצוא אותם בבתים, בחצרות ובנכסים מסחריים. הצעד הראשון להגנה על הבית שלך מפני מכרסמים הוא לזהות את סוג המכרסם שגורם לבעיה. לאחר שקבעתם את סוג המכרסם, תוכלו לנקוט בצעדים כדי להתגונן מפניו ולהרחיק אותו מביתכם. אם יש לכם חולדות בבית, אז תרצו להתקשר לחברת הדברה כי קשה להיפטר מהן לבד. . אם יש לכם עכברים בבית, אז תרצו להתקשר לחברת הדברה או לבצע את השלבים הבאים.

1) במידת האפשר, אטום את כל הפתחים שחולדות יכולות לסחוט דרכם או השתמשו במלכודות דבק חולדות כמו גם במלכודות הצמד.

2) התקן מגני עכבר מעל חורים וסדקים מסביב לדלתות, פתחי אוורור ויחידות מיזוג אוויר.

3) תיקון נזילות בצנרת ובקירוי (חורים).

4) ודא שכל הג'אנק פוד מאוחסן מהקרקע באיטום

כיצד לזהות סימנים של נגיעות מכרסמים בבית - מה עליי לעשות?

מכרסמים הם בעיה נפוצה בבתים. ישנם סימנים רבים של נגיעות מכרסמים שתוכל לזהות כדי לנקוט בצעדים הדרושים. הסימן הראשון שכדאי להיזהר ממנו הוא צואה. במיוחד אם הם נמצאים ליד מכלי מזון או אשפה, זה סימן ברור שיש מכרסמים בבית שלך והם אכלו את האוכל או האשפה. כדאי גם לבדוק חורים בקירות ובתקרות, כמו גם חוטי חשמל לעוסים. אם הבחנתם באחד מהסימנים הללו, פנו בהקדם לחברת הדברה כדי להיפטר מהמכרסמים סופית!

מה מכרסמים אוכלים?

מכרסמים ניזונים בעיקר מחומרים צמחיים כמו דגנים, פירות, אגוזים וירקות. הם גם יאכלו בשר כמו עופות וביצים אם יתקלו בהם בזמן ניקיון בבתים או במשקים. מכרסמים יכרסמו כמעט כל דבר שעשוי מעץ כדי למצוא מקורות חלבון כמו חרקים או זחלים בתוכו, אבל גם ילעסו חוטים אם הם רעבים מספיק. חולדות למשל נושאות בדרך כלל מחלות כגון: תסמונת הריאה האנטווירוס (HPS) בבני אדם ומכרסמים. הנגיף נמצא בצואה של מכרסמים נגועים, אשר יכולה להישאף על ידי בני אדם שבאים איתו במגע (במיוחד אם יש להם בעיות נשימה קיימות). וירוסי שפעת A, B ו/או C. ידוע כי חולדות פועלות כ'נשאות' למחלות אלו, ומעבירות אותן דרכן

כיצד להיפטר מביתך מחולדות ועכברים

הדרך הטובה ביותר להיפטר ממכרסמים היא על ידי מניעת כניסתם לביתכם מלכתחילה. כמה מהדרכים הנפוצות ביותר שבהן מכרסמים נכנסים לבית הן דרך רווחים בבסיס, דרך חלונות פתוחים או דרך דלתות חיות מחמד. . אם מכרסמים נכנסים לביתכם, עליכם לנקוט בצעדים לסגירת כל הפערים בבסיס, לסגור את כל החלונות והדלתות הפתוחים ולוודא שלבעלי חיים אין גישה אל החוץ. אתה גם יכול להשתמש במלכודות מסביב לחלק החיצוני של הבית שלך, למשל, מלכודות הצמד (באזורים ייעודיים), לוחות דבק או מלכודות עכברושים מחושמלות.

מה אם אמצא חיה מתה בתוך הבית שלי?

האם עלי להתקשר למומחה לחיות בר? חיות מתות בבית עלולות להוות מקור לסכנות בריאותיות חמורות. אם מצאתם אחד כזה, עדיף להתקשר למומחה לחיות בר שיבוא ויסלק את החיה המתה מביתכם. חיה מתה בתוך הבית יכולה להוות מקור לסכנות בריאותיות חמורות. אם מצאתם אחד כזה, עדיף להתקשר למומחה לחיות בר שיבוא ויסלק את החיה המתה מביתכם.